Lijn 684 Emmeloord Busstation - Zwolle Campus
Voormalige buslijn 684 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | IJsselmond (2005-2013) |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 8 december 2012 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 684 reed van Emmeloord via Ens. Kampen en 's-Heerenbroek naar Zwolle.
Dienstregeling
- In de ochtendspits reed één rit naar Zwolle.
Route
Halte | ||
Emmeloord, Busstation | ||
Emmeloord, Smeden | ||
Emmeloord, Zuyderzee College | ||
Emmeloord, Diemenlaan | ||
Emmeloord, Bunschotenlaan | ||
Ens, Busstation | ||
Ens, Zwartemeerweg | ||
Kampen, Station | ||
's-Heerenbroek, Bisschopswetering | ||
Zwolle | Zwolle Campus |
Geschiedenis
Bij de opening van de nieuwe Hanzelijn op 9 december 2012 werd het lijnennet op de reisrelaties Dronten - Kampen en Emmeloord - Kampen - Zwolle aangepast. Als gevolg daarvan werd deze schoolbus opgeheven, reizigers kunnen voortaan gebruik maken van lijn 641 of 681.