Lijn 275 Tiel Station - Maarssen Station
Voormalige buslijn 275 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Rivierenland |
Lijnsoort | Streekbus |
Formule | Betuwespits |
Materieel | Onbekend |
Periode | 5 januari 2003 t/m juni 2004 |
Frequenties
| |
Spits | 3x/dag per richting |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 275 reed van Tiel via Buren, Culemborg, Vianen en Utrecht naar Maarssen.
Dienstregeling
De bussen van lijn 275 reden 's-ochtends drie ritten naar Utrecht en Maarssen en 's-middags drie ritten naar Tiel.
Route
Halte | ||
Tiel, Station NS | ||
Tiel, Tiel-West | ||
Buren, Plantsoen | ||
Beusichem, De Meent | ||
Culemborg, Terwijde | ||
Culemborg, Stationsweg | ||
Culemborg, Weth. Schoutenweg | ||
Vianen, Busstation Lekbrug | ||
Utrecht-Lage Weide, Energieweg | ||
Utrecht-Lage Weide, Kernweg | ||
Utrecht-Lage Weide, Uraniumweg | ||
Utrecht-Lage Weide, Mesonweg | ||
Utrecht-Lage Weide, Hyperonenweg | ||
Utrecht-Lage Weide, Otto Hahnweg | ||
Utrecht-Lage Weide, Savannahweg | ||
Maarssenbroek, Niels Bohrweg | ||
Maarssenbroek, Ambachtsweg | ||
Maarssenbroek, Computerweg | ||
Maarssenbroek, Nijverheidsweg | ||
Maarssenbroek, Antilopenspoor | ||
Maarssen, Station NS |
Geschiedenis
De Betuwespits begon in november 1995 bij Hermes. Tot en met 9 juni 2001 reed lijn 275 nog tot Maarssenbroek.
Bij de start van Arriva in Rivierenland in 2003 werd de lijn ingekort tot station Tiel.