Lijn 966 Oberhausen, Anne-Frank-Realschule - Sterkrade Bahnhof
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 13 feb 2021 om 15:04
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 966 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | STOAGsub |
Verkeersverbond | VRR |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Oberhausen |
Materieel | Solaris Urbino 12 Electric MAN Lion's City Mercedes-Benz Citaro |
Rijdt sinds | 14 juni 2020 |
Voorganger(s) | 966 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond (werkdagen) | 1x/uur (tot 20:00) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zaterdagavond | 1x/uur (tot 20:00) |
Zondag | 0-1x/uur |
Zondagavond | 0-1x/uur (tot 20:00) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 966 rijdt van Oberhausen Altstadt via Hauptbahnhof en Schloss naar Sterkrade.
Dienstregeling
- Op zondag wordt niet gereden tussen de haltes Anne-Frank-Realschule en Hauptbahnhof.
Route
Halte | ||
Oberhausen, Anne-Frank-Realschule | ||
Oberhausen, Paul-Reusch-Straße | ||
Oberhausen, Marktstraße | ||
Oberhausen, Hauptbahnhof | ||
Oberhausen, John-Lennon-Platz | ||
Oberhausen, Ziesakplaza | ||
Oberhausen, TZU | ||
Oberhausen, Schloss Oberhausen | ||
Oberhausen, Emschertalbahn | ||
Oberhausen, Zweigstraße | ||
Oberhausen, MAN TURBO | ||
Oberhausen, Johanniter Krankenhaus | ||
Oberhausen, Emdenstraße | ||
Oberhausen, Rathaus Sterkrade | ||
Oberhausen, Hirsch-Center | ||
Oberhausen, Sterkrade Mitte | ||
Oberhausen, Neumarkt | ||
Oberhausen, Sterkrade Bahnhof |
Geschiedenis
Op 14 juni 2020 werd de route van maandag tot en met zaterdag doorgetrokken van Oberhausen Hauptbahnhof naar de Anne-Frank-Realschule. Op zondag bleef het eindpunt bij Oberhausen Hauptbahnhof behouden.