Lijn 966 Oberhausen, Anne-Frank-Realschule - Sterkrade Bahnhof
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 13 feb 2021 om 13:13 (Regenmaker heeft de pagina Lijn 966 Oberhausen, Anne Frank Realschule - Sterkrade Bahnhof hernoemd naar Lijn 966 Oberhausen, Anne-Frank-Realschule - Sterkrade Bahnhof zonder een doorverwijzing achter te laten)
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 966 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | STOAGsub |
Verkeersverbond | VRR |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Oberhausen |
Materieel | Solaris Urbino 12 Electric MAN Lion's City Mercedes-Benz Citaro |
Rijdt sinds | 14 juni 2020 |
Voorganger(s) | 966 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond (werkdagen) | 1x/uur (tot 20:00) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zaterdagavond | 1x/uur (tot 20:00) |
Zondag | 0-1x/uur |
Zondagavond | 0-1x/uur (tot 20:00) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 966 rijdt van Oberhausen Altstadt via Hauptbahnhof en Schloss naar Sterkrade.
Dienstregeling
- Op zondag wordt niet gereden tussen de haltes Anne Frank Realschule en Hauptbahnhof.
Route
Halte | ||
Oberhausen, Anne Frank Realschule | ||
Oberhausen, Paul Reusch Straße | ||
Oberhausen, Marktstraße | ||
Oberhausen, Hauptbahnhof | ||
Oberhausen, John Lennon Platz | ||
Oberhausen, Ziesakplaza | ||
Oberhausen, TZU | ||
Oberhausen, Schloss Oberhausen | ||
Oberhausen, Emschertalbahn | ||
Oberhausen, Zweigstraße | ||
Oberhausen, MAN TURBO | ||
Oberhausen, Johanniter Krankenhaus | ||
Oberhausen, Emdenstraße | ||
Oberhausen, Rathaus Sterkrade | ||
Oberhausen, Hirsch Center | ||
Oberhausen, Sterkrade Mitte | ||
Oberhausen, Neumarkt | ||
Oberhausen, Sterkrade Bahnhof |
Geschiedenis
Op 14 juni 2020 werd de route van maandag tot en met zaterdag doorgetrokken van Oberhausen Hauptbahnhof naar de Anne Frank Realschule. Op zondag bleef het eindpunt bij Oberhausen Hauptbahnhof behouden.