Lijn 649 Wijk bij Duurstede Busstation - Zeist Molenweg
Voormalige buslijn 649 | |
Vervoerder(s) | Kassing Tours i.o.v. Connexxion |
Concessie | Provincie Utrecht (2009-2016) |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Mercedes-Benz Integro |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/dag (per richting) |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 649 reed van Wijk bij Duurstede via Doorn en Driebergen naar Zeist.
Dienstregeling
- In de ochtendspits reed één rit naar Zeist en in de middagspits reden twee ritten naar Wijk bij Duurstede.
- Op vrijdagmiddag vertrok de eerste rit circa één uur vroeger als op andere schooldagen.
Route
Halte | ||
Wijk bij Duurstede, Busstation | ||
Wijk bij Duurstede, Amstel | ||
Wijk bij Duurstede, Kempenaar | ||
Wijk bij Duurstede, Engdijk | ||
Wijk bij Duurstede, Engk/Frankenhof | ||
Wijk bij Duurstede, Steenstraat-Centrum | ||
Wijk bij Duurstede, Nieuweweg | ||
Wijk bij Duurstede, Voorwijk | ||
Wijk bij Duurstede, De Geer | ||
Cothen, Het Groenewoud | ||
Cothen, Van Eck | ||
Cothen, De Brink | ||
Cothen, Cotherweg | ||
Langbroek, Julianalaan | ||
Langbroek, Gooyerdijk | ||
Doorn, De Wijngaard | ||
Doorn, De Beaufortweg | ||
Doorn, Postkantoor | ||
Doorn, Woestduinlaan | ||
Driebergen, Traay | ||
Driebergen, Station Driebergen-Zeist | ||
Zeist, Graaf Adolflaan | ||
Zeist, Heerewegen | ||
Zeist, Molenweg |