Lijn 267 Bottrop, ZOB Berliner Platz - Movie Park
Buslijn 267 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Vestische |
Verkeersverbond | VRR |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Bottrop |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro Solaris Urbino MAN Lion's City |
Rijdt sinds | 14 juli 2018 |
Voorganger(s) | SB16 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1-2x/uur (deels belbus) |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 267 rijdt van Bottrop ZOB via Stadtwald, Grafenwald en Kirchhellen naar Feldhausen.
Dienstregeling
- De gehele week wordt na circa 21:00 uur wordt 1x/uur als belbus gereden tussen de haltes Schulze-Delitzsch-Straße en Feldhausen Bahnhof. De ritten vanaf de halte ZOB Berliner Platz, die rijden met een frequentie van 2x/uur, eindigen dan bij de halte Sankt/Antonius/Hospital/Gartenstraße.
- De halte Movie Park wordt alleen tijdens de openingstijden van het park bediend.
Route
Halte | ||
Bottrop, ZOB Berliner Platz | ||
Bottrop, Am Trapez | ||
Bottrop, Hochschule | ||
Bottrop, Im Stadtgarten | ||
Bottrop, Schubertstraße | ||
Bottrop, Nordfriedhof | ||
Bottrop, Herzogstraße | ||
Bottrop, Stenkhoffstraße | ||
Bottrop, Rolandstraße | ||
Bottrop, Forsthaus Specht | ||
Bottrop, Hege-/Bottroper Straße | ||
Bottrop, Schneiderstraße | ||
Bottrop, Glaserhüttenheide | ||
Bottrop, Brabecker Weg | ||
Bottrop, Gregorstraße | ||
Bottrop, In der Koppel | ||
Bottrop, Am Pastors Busch | ||
Bottrop, Kaplan-Xanten-Straße | ||
Bottrop, An Sankt-Johannes | ||
Bottrop, Schulze-Delitzsch-Straße | ||
Bottrop, Sankt-Antonius-Hospital | ||
Bottrop, Sankt-Antonius-Hospital/Gartenstraße | ||
Bottrop, Jugendkloster | ||
Bottrop, Clemens-Hofbauer-Straße | ||
Bottrop, Pelsstraße | ||
Bottrop, Auf der Höhe | ||
Bottrop, Im Kamp | ||
Bottrop, Kuhberg | ||
Bottrop, Hohes Feld | ||
Bottrop, Vikars Kamp | ||
Bottrop, Lohbraucksweg | ||
Bottrop, Feldhausen Bahnhof | ||
Bottrop, Movie Park |
Geschiedenis
Op 14 juli 2018 vonden er grote wijzigingen in het busvervoer van de Stadt Bottrop en Kreis Recklinghausen plaats. Lijn 267 ging vanaf het ZOB naar Kirchhellen en Feldhausen rijden. Hiermee werd de bediening van Feldhausen en enkele haltes tussen het ZOB en Kirchhellen alsmede de avond- en zondagbediening van Kirchhellen overgenomen van lijn SB16. Bij de verlenging werd ook de route tussen het ZOB en Stadtwald compleet gewijzigd. Voortaan werd via de Hochschule in plaats van via het Marienhospital gereden, waardoor dezelfde route als lijn SB16 werd gereden. De bediening van de route tussen het ZOB en Stadtwald via het Marienhospital werd grotendeels overgenomen door lijn 251.