Lijn 3 Idskenhuizen Plein - Spannenburg Busstation
Voormalige buslijn 3 | |
Vervoerder(s) | ZWH |
Regio | Zuidwest-Friesland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | iig. 1972/1973 t/m 1974 |
Opvolger(s) | 43 |
Frequenties
| |
Spits | 0-1x/uur |
Dal | 0-1x/uur |
Avond | 0-1x/uur |
Zaterdag | 0-1x/uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 3 reed vanuit Spannenburg via Noed en Sint Nicolaasga een lusroute via Langweer en Idskenhuizen.
Dienstregeling
- Van maandag t/m zaterdag werd 1x per 2 uur gereden tussen Sint Nicolaasga en Idskenhuizen, maar in het eind van de middag was het een uurdienst.
- Op zondag werd niet gereden, maar reden er drie ritten van lijn 1 van Huis ter Heide naar Langweer.
Route
Halte | ||
Legemeer, Legemeer | ||
Idskenhuizen, Plein | ||
Langweer, Hepkema | ||
Sint Nicolaasga, Landgoed Eysinga State | ||
Huis ter Heide, Huis ter Heide | ||
Sint Nicolaasga, Wilhelminaoord | ||
Sint Nicolaasga, Plein | ||
Noed, Noed | ||
Spannenburg, Busstation |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Deze lijn werd na de overname door de FRAM van de ZWH voortgezet als lijn 43.