Lijn 17 Wolvega Station - Emmeloord Beurs
Voormalige buslijn 17 | |
Vervoerder(s) | ZWH |
Regio | Zuidwest-Friesland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | iig. 1951 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Dal | 1x/dag |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 2x/dag |
Zondag | reed niet |
Lijn 17 reed van Wolvega via Oldetrijne, Nijetrijne, Spanga, Scherpenzeel, Slijkenburg, Kuinre en Luttelgeest naar Emmeloord.
Dienstregeling
- Één rit in de middag reed tussen Emmeloord en Kuinre v.v.
Route
Halte Niet alle haltes worden genoemd.
| ||
Wolvega, Station NS | ||
Oldetrijne, Oldetrijne | ||
Oldetrijne, Oldetrijnsterbrug | ||
Nijetrijne, Nijetrijne | ||
Spanga, Hoek Spanga | ||
Scherpenzeel, Kaper | ||
Slijkenburg, Slijkenburg | ||
Kuinre, Nicolaaskerk | ||
Kuinre, Sasplein | ||
Luttelgeest, Brink | ||
Emmeloord, Lange Dreef | ||
Emmeloord, Beurs |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.