Lijn 71 Groningen Centraal Station - Bourtange De Vesting
Voormalige buslijn 71 | |
Vervoerder(s) | GADO |
Regio's | West-Groningen, Oost-Groningen |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 22 mei 1982 t/m 28 mei 1994 |
Voorganger(s) | 21 |
Frequenties
| |
Spits | 1-3x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Avond | 1-2x/dag |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 71 reed van Groningen via Foxhol, Hoogezand, Kielwindeweer, Veendam, Nieuwe Pekela, Alteveer, Onstwedde en Vlagtwedde naar Bourtange.
Dienstregeling
- In de spitsuren reden enkele ritten van/naar Bourtange.
- Over het algemeen kwam 1x/2 uur een rit uit Vlagtwedde, de overige ritten reden alleen tussen Groningen en Veendam.
- In de spitsrichting reden enkele ritten niet via de A7, maar via de Bornholmstraat.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Groningen, Centraal Station | ||
Groningen, Hereplein | ||
Groningen, Zuiderdiep | ||
Groningen, Groothandelscentrum | ||
Foxhol, Hotel De Boer | ||
Hoogezand, Langedijkstraat | ||
Hoogezand, Haydnlaan | ||
Kielwindeweer, Zuidlaarderweg | ||
Borgercompagnie, Garage Doff | ||
Veendam, Open Haven | ||
Veendam, Provinciënlaan | ||
Veendam, Groningenlaan | ||
Veendam, Gebouw Rijksdienst | ||
Veendam, Bakkerij Riedstra | ||
Veendam, Sint Franciscus | ||
Veendam, Julianalaan | ||
Veendam, Groningerlaan | ||
Veendam, Busstation | ||
Veendam, Hertenkamstraat | ||
Veendam, HEMA | ||
Veendam, Jakob Bruggemalaan | ||
Veendam, Lloydsweg | ||
Veendam, Adriaan Tripweg | ||
Veendam, Rijksweg 33 | ||
Ommelanderwijk, Noorderkwartier | ||
Nieuwe Pekela, Doorsnee | ||
Nieuwe Pekela, Bondsspaarbank | ||
Alteveer, Veenhofsweg | ||
Onstwedde, Spaarbank/Postkantoor | ||
Vlagtwedde, De Marke | ||
Vlagtwedde, Ruiten-A-Kanaal | ||
Bourtange, De Vesting |
Geschiedenis
Deze lijn is in de GADO Dienstregeling 1982/1983 begonnen als opvolger van de oude lijn 21. Toen werd van maandag t/m zaterdag een uurdienst gereden tussen Veendam en Groningen. Het traject Veendam - Bourtange werd eens in de twee uur gereden. In de ochtendspits werd er ook een aantal sneldienstritten gereden tussen Veendam en Groningen buiten de vakanties en in de middag van Groningen naar Veendam werd elk uur één sneldienstrit gereden. Avondritten hadden veelal Vlagtwedde als begin-/eindpunt. Op zondag werd er tussen Groningen en Veendam een uurdienst gereden, eens in de twee uur door naar Vlagtwedde en drie maal daags van/tot Bourtange.
In de GADO Dienstregeling 1983/1984 werd nagenoeg dezelfde dienstregeling gereden als het jaar ervoor.
In de GADO Dienstregeling 1983/1984 werd van maandag t/m vrijdag een uurdienst gereden tussen Groningen en Veendam. Daarnaast werd het traject Veendam - Vlagtwedde eens per twee uur gereden, in de spits richting eens per uur. Het traject Vlagtwedde - Bourtange werd nog maar vier keer gereden. De overige momenten kwam hier de nieuwe belbuslijn 11 te rijden. Enkele ritten van de ritten die doorreden naar Vlagtwedde reden tot Onstwedde v.v. In de ochtendspits werden nog enkele sneldienstritten gereden tussen Veendam en Groningen, en inde middag van Groningen naar Veendam. De eerste rit van Bourtange reed vanaf Alteveer ook als sneldienst naar Groningen en stopte alleen nog in Nieuwe Pekela, Industrieweg en in Veendam bij de HEMA en Autobusstation.
Halte | ||
Groningen, Autobusstation | ||
Groningen, Emmeplein | ||
Groningen, Zuiderdiep | ||
Groningen, Damsterdiep | ||
Groningen, Europaweg | ||
Hoogezand, Haydenlaan | ||
Borgercompagnie, Garage Doff | ||
Veendam, Viadukt | ||
Veendam, Julianalaan | ||
Veendam, Autobusstation | ||
Veendam, HEMA | ||
Nieuwe Pekela, Industrieterrein | ||
Alteveer, Veenhoffsweg |
In het weekend werd een uurdienst gereden tussen Groningen en Veendam en tussen Veendam en Vlagtwedde eens per twee uur. Op zaterdagochtend reed er één rit van Veendam naar Nieuwe Pekela, Bondsspaarbank.
In de GADO Dienstregeling 1985/1986 vervielen een aantal ritten.
In de GADO Dienstregeling 1990/1991 werd er op het gehele traject van maandag t/m vrijdag een uurdienst geboden. In het weekend was dat eens per twee uur aangevuld met ritten tussen Veendam en Groningen v.v. tot een uurdienst. In de avonduren werd er niet naar Groningen gereden maar van/tot Hoogezand, hier kon worden overgestapt op lijn 73.