Lijn 551 Bonn Hauptbahnhof - Troisdorf Bahnhof
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 15 apr 2020 om 20:09
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 551 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | RSVG |
Verkeersverbond | VRS |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | MAN Lion's City Solaris Urbino Mercedes-Benz Citaro Iveco Crossway |
Frequenties
| |
Spits | 3x/uur |
Dal | 3x/uur |
Avond (werkdagen) | 2-3x/uur |
Nacht | 1x/uur (vr-za) |
Zaterdag | 3x/uur |
Zaterdagavond | 2-3x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Zondagavond | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 551 rijdt van Bonn Hauptbahnhof via Bonn Beuel, Bonn Schwarzrheindorf, Troisdorf Bergheim, Troisdorf Eschmar, Troisdorf Sieglar, Troisdorf Kriegsdorf, Troisdorf Rotter See en Troisdorf Oberlar naar Troisdorf Stadtmitte.
Dienstregeling
- Van maandag tot en met zaterdag wordt tot ongeveer 21:00 uur 2x/uur gereden, daarna wordt de frequentie verlaagd naar 1x/uur.
- Na 21:00 uur wordt de frequentie afgebouwd naar 2x/uur.
Route
Halte | ||
Bonn, Hauptbahnhof | ||
Bonn, Thomas Mann Straße | ||
Bonn, Friedensplatz | ||
Bonn, Markt | ||
Bonn, Brüdergasse/Bertha von Suttner Platz | ||
Bonn, Stiftsplatz | ||
Bonn, Bertha von Suttner Platz/Beethovenhaus | ||
Bonn, Konrad Adenauer Platz | ||
Bonn, Stiftsstraße | ||
Bonn, Schwarzrheindorf Siegaue | ||
Troisdorf, Fährhaus | ||
Troisdorf, Breite Straße | ||
Troisdorf, Bergheim Müllekovener Straße | ||
Troisdorf, Müllekoven | ||
Troisdorf, Bergheimer Straße | ||
Troisdorf, Eschmar Kirche | ||
Troisdorf, Im Kirchtal | ||
Troisdorf, Flachtenstraße/Krankenhaus | ||
Troisdorf, Rathausstraße | ||
Troisdorf, Herder Weg | ||
Troisdorf, Akazienweg | ||
Troisdorf, Offenbachstraße | ||
Troisdorf, Händelstraße | ||
Troisdorf, Bremer Straße | ||
Troisdorf, Rotter See | ||
Troisdorf, Sieglar Schulzentrum/Schwabenweg | ||
Troisdorf, Im Zehntfeld | ||
Troisdorf, Haberstraße | ||
Troisdorf, Schützenstraße | ||
Troisdorf, Oberlar Friedhof | ||
Troisdorf, Oberlarer Platz | ||
Troisdorf, Oberlar Kirche | ||
Troisdorf, Rathaus | ||
Troisdorf, Wilhelmstraße | ||
Troisdorf, Bahnhof |
Geschiedenis
Op 28 augustus 2019 werd de route in Bonn gewijzigd. Voortaan werd niet langer door Graurheindorf en Castell gereden maar via Beuel en Schwarzrheindorf. Tevens werd de frequentie van maandag tot en met zaterdag verhoogd van 2x/uur naar 3x/uur en op zondag en in de avonduren van 1x/uur naar 2x/uur. Als laatste werden in de nachten van vrijdag op zaterdag en van zaterdag op zondag nachtritten aan de dienstregeling toegevoegd.
Halte | ||
Bonn, Hauptbahnhof | ||
Bonn, Thomas Mann Straße | ||
Bonn, Friedensplatz | ||
Bonn, Markt | ||
Bonn, Brüdergasse/Bertha von Suttner Platz | ||
↓ | Bonn, Bertha von Suttner Platz/Beethovenhaus | |
Bonn, Opernhaus | ||
Bonn, Sandkaule/Bertha von Suttner Platz | ||
Bonn, Beethovenhalle und SWB | ||
Bonn, An der Esche | ||
Bonn, Nordstraße | ||
Bonn, Augustinum | ||
Bonn, Pädagogische Fakultät | ||
Bonn, Bataverweg | ||
Bonn, Friesenweg | ||
Bonn, Werftstraße | ||
Bonn, Heinrich Hertz Europakolleg | ||
Bonn, Schwarzrheindorf Siegaue |