Lijn 31 Alsdorf Annapark - Würselen Neusen Kreuz
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 8 mrt 2020 om 16:11
Voormalige buslijn 31 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Taeter |
Verkeersverbond | AVV |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | MAN Lion's City |
Periode | ... t/m 9 december 2017 |
Opvolger(s) | AL1 |
Frequenties
| |
Spits | 5x/dag |
Dal | 1x/dag |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 31 reed van Alsdorf Stadtmitte via Alsdorf Kellersberg, Alsdorf Alt-Ofden en Würselen Euchen naar Würselen Neusen.
Dienstregeling
- In de ochtendspits en in de middaguren werd drie keer per dag in beide richtingen gereden.
Route
Halte | ||
Alsdorf, Annapark | ||
Alsdorf, Bahnübergang | ||
Alsdorf, Kellersberg Broicher Straße | ||
Alsdorf, Alt-Ofden Anfang | ||
Alsdorf, Alt-Ofden Mitte | ||
Alsdorf, Alt-Ofden Ende | ||
Würselen, Euchen | ||
Würselen, Broich Gymnasium | ||
Würselen, Neusen Fronhofstraße | ||
Würselen, Mozartstraße | ||
Würselen, Neusen Kreuz |
Geschiedenis
Op 10 december 2017 werd de lijn 31 vernummerd naar lijn AL1. Tevens werd de lijn ondergebracht bij de vervoerder ASEAG, dit ten koste van Taeter.