Lijn T6.3 Essen, Kupferdreh Bahnhof - Eisenhammer
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 2 feb 2020 om 12:31
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Nachtbelbuslijn T6.3 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Ruhrbahn |
Verkeersverbond | VRR |
Lijnsoort | Nachtbus |
Materieel | Taxibus |
Rijdt sinds | 9 juni 2019 |
Opvolger(s) | T6.3 |
Frequenties
| |
Maandagnacht | 1x/uur (tot 02:00) |
Dinsdagnacht | 1x/uur (tot 02:00) |
Woensdagnacht | 1x/uur (tot 02:00) |
Donderdagnacht | 1x/uur (tot 02:00) |
Vrijdagnacht | 1x/uur |
Zaterdagnacht | 1x/uur |
Zondagnacht | 1x/uur (tot 02:00) |
De lijn rijdt in de nacht na de genoemde dag(en) | |
---|---|
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
Lijn T6.3 rijdt van Essen Kupferdreh Bahnhof via Altersheim naar Eisenhammer.
Dienstregeling
- Alle ritten rijden als belbus.
- Bij de halte Kupferdreh Bahnhof bestaat aansluiting op lijn NE6.
Route
Halte | ||
Essen, Kupferdreh Bahnhof | ||
Essen, Prinz Friedrich Straße | ||
Essen, Kupferdreh Krankenhaus | ||
Essen, Grotestraße | ||
Essen, Marienbergstraße | ||
Essen, Marienbergstraße Schleife | ||
Essen, Dixbäume | ||
Essen, Deilbachbrücke | ||
Essen, Asbachtal | ||
Essen, Steinwerke | ||
Essen, Altersheim | ||
Essen, Kraftwerkschule | ||
Essen, Eisenhammer |
Geschiedenis
Op 9 juni 2019 werd de route ingekort tot de halte Eisenhammer waardoor de haltes Deile en Dattenberg vervielen. Wel werd de halte Kupferdreh Krankenhaus opgenomen in de route.