Lijn 70 Ieper Station - Nieuwkerke Station
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 70 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Entiteit | West-Vlaanderen |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 70 rijdt van Ieper via Voormezele, Kemmel, Dranouter en Wulvergem naar Nieuwkerke.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijdt één rit naar Ieper Station en één rit van Ieper Station naar Ieper VTI.
- Op woensdagmiddag rijdt één rit rond 12:00; dan rijdt in de middagspits slechts één rit naar Nieuwkerke.
- In de middagspits rijden twee ritten naar Nieuwkerke.
Route
Halte | ||
Ieper, VTI | ||
Ieper, Station | ||
Ieper, Gevangenis | ||
Ieper, Oudstrijderslaan | ||
Ieper, Rijselpoort | ||
Ieper, Sint-Pieterskerk | ||
Ieper, Markt | ||
Ieper, Sint-Pieterskerk | ||
Ieper, Rijselpoort | ||
Ieper, Kemmelseweg | ||
Ieper, Kazerne | ||
Ieper, Witten Huis | ||
Voormezele, Kruisstraat | ||
Voormezele, Brouwerij | ||
Kemmel, Vierstraat | ||
Kemmel, De Mol | ||
Kemmel, Melkerij | ||
Kemmel, Nachtegaal | ||
Kemmel, Polka | ||
Kemmel, Dorp | ||
Kemmel, De Linde | ||
Dranouter, Hooghof | ||
Wulvergem, Nieuw-Zeelanderstraat | ||
Wulvergem, Dorp | ||
Nieuwkerke, Leeuwerikstraat | ||
Nieuwkerke, De Trompe | ||
Nieuwkerke, Plaats | ||
Nieuwkerke, Station |