Lijn 389 Gelsenkirchen Hauptbahnhof - Bochum Zilleweg
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 18 nov 2019 om 22:20
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 389 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | BOGESTRA |
Verkeersverbond | VRR |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Solaris Urbino G Mercedes-Benz Citaro G |
Frequenties
| |
Spits | 3x/uur |
Dal | 3x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1-2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 389 rijdt van Gelsenkirchen Hauptbahnhof via Gelsenkirchen Ückendorf, Bochum Wattenscheid Mitte en Bochum Westenfeld naar Bochum Höntrop.
Dienstregeling
- Op zondag wordt na 12:00 uur de frequentie verhoogd van 1x/uur naar 2x/uur.
- Van maandag tot en met zaterdag na 20:00 uur, op zaterdag voor 9:00 uur en op zondag de gehele dag wordt de halte Rembrandtweg niet richting Gelsenkirchen bediend.
Route
Halte | ||
Gelsenkirchen, Hauptbahnhof | ||
Gelsenkirchen, Neustadtplatz | ||
Gelsenkirchen, Rheinelbestraße | ||
Gelsenkirchen, Junkerweg | ||
Gelsenkirchen, Marienhospital Gelsenkirchen | ||
Gelsenkirchen, Virchowstraße | ||
Gelsenkirchen, Halfmannsweg | ||
Gelsenkirchen, Humboldtstraße | ||
Gelsenkirchen, Frobeniusstraße | ||
Gelsenkirchen, Nattmannsweg | ||
Bochum, Rüggenberg | ||
Bochum, Leithe Gelsenkirchener Straße | ||
Bochum, Hohensteinstraße | ||
Bochum, Leithestraße | ||
Bochum, Bogenstraße | ||
Bochum, Gertrudisplatz | ||
Bochum, Freiheitstraße | ||
Bochum, August Bebel Platz | ||
Bochum, Wattenscheid Bahnhof | ||
Bochum, Wilhelm Leithe Weg | ||
Bochum, Lohackerstraße | ||
Bochum, Ridderstraße | ||
Bochum, Höntrop Kirche | ||
Bochum, Höntrop Bahnhof | ||
Bochum, Mattenburg | ||
Bochum, Horneburg | ||
Bochum, Gerdes Feld | ||
Bochum, Eichweg | ||
Bochum, Rembrandtweg | ||
Bochum, Zilleweg |
Geschiedenis
Op 7 januari 2018 werd de halte Lohackerstraße aan de route toegevoegd.