Lijn 33 Arnhem Centraal Station - Nijmegen Centraal Station (2004-2009)
Voormalige buslijn 33 | |
Vervoerder(s) | Connexxion, Hermes |
Concessie | KAN Noord |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2-4x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 33 was een buslijn die vanaf station Arnhem via Huissen, Angeren, Doornenburg, Gendt, Haalderen, Bemmel en Ressen naar station Nijmegen ging.
Route
Op maandagen en zaterdagen sloeg de buslijn overdag de haltes Nijmegen, Museum het Valkhof tot en met Nijmegen, Smetiusstraat over wegens markt. De vervangende haltes waren Sint Canisiussingel en Nassausingel.
De spitstoevoegers op lijn 33 werden alleen in de spitsrichting tussen Huissen en Arnhem gereden. Op dit traject reed er op die momenten samen met lijn 32 8x per uur een bus.
Vanaf 13 december ging lijn 33 doorrijden naar de wijk Heyendaal totdat de RijnWaalsprinter gaat rijden.
Halte | ||
Arnhem, Centraal Station | ||
Arnhem, Nieuwe Plein (Uitstaphalte Centraal Station) | ||
Arnhem, Willemsplein richting Nijmegen | ||
Arnhem, Velperplein richting Nijmegen | ||
Arnhem, Schouwburg | ||
Arnhem, Airborneplein | ||
Arnhem, De Monchyplein | ||
Arnhem, Groene Weide | ||
Arnhem, Visserslaan | ||
Arnhem, Biezenlaan | ||
Arnhem, Stadswaardenlaan | ||
Huissen, Grevenveld | ||
Huissen, Nielant | ||
Huissen, Heirweg | ||
Huissen, Loostraat | ||
Huissen, Rabobank | ||
Huissen, Stadswal | ||
Huissen, Binnenveld | ||
Huissen, Valom | ||
Huissen, Willemsen | ||
Angeren, Geldersch Oord | ||
Angeren, Kamervoort | ||
Angeren, Transformator | ||
Angeren, Sterrenberg | ||
Angeren, Boerenhoek | ||
Doornenburg, Stenen Palen | ||
Doornenburg, de Linge | ||
Doornenburg, Krakkedel | ||
Doornenburg, de Woerd | ||
Doornenburg, Rijnstraat | ||
Doornenburg, van Kol | ||
Doornenburg, Blauwe Hoek | ||
Gendt, Molenstraat | ||
Gendt, Olyhorststraat | ||
Gendt, Kapelstraat | ||
Gendt, Dwarsakker | ||
Gendt, Julianaplein | ||
Gendt, Markt | ||
Gendt, Baron van Gendtlaan | ||
Gendt, Kommerdijk | ||
Gendt, Kruisstraat | ||
Gendt, Industrieterrein | ||
Haalderen, Groenestraat | ||
Haalderen, Kolkweg | ||
Haalderen, Kerk | ||
Haalderen, Lage Zandsestraat | ||
Haalderen, De Essenpas | ||
Bemmel, Papenstraat | ||
Bemmel, Connexxion Garage | ||
Bemmel, Ploeglaan | ||
Bemmel, Gersthof | ||
Bemmel, Loostraat | ||
Bemmel, De Timp | ||
Bemmel, Klein Rome | ||
Ressen, Ressensestraat | ||
Ressen, P+R Waalsprinter | ||
Nijmegen, Museum Het Valkhof | ||
Nijmegen, Kelfkensbos | ||
Nijmegen, Burchtstraat | ||
Nijmegen, Plein 1944 | ||
Nijmegen, Canisiussingel | ||
Nijmegen, Nassausingel | ||
Nijmegen, Smetiusstraat | ||
Nijmegen, Centraal Station | ||
Nijmegen, Station Heyendaal (Vanaf 13 december) | ||
Nijmegen, Universiteit/Oostzijde (Vanaf 13 december) |
Geschiedenis lijn 33
Tot 5 januari 2003 reed lijn 33 van Arnhem naar Wijchen via Wijchen Noord. Daarna werd deze lijn geknipt. Lijn 33 reed tot station Nijmegen. Het traject Nijmegen - Wijchen werd gereden onder het nieuwe lijnnummer 53. Tot 12 december 2005 reed lijn 33 in Nijmegen via Plein 1944 en de Burchtstraat. Op last van de gemeente Nijmegen gingen er minder bussen via het centrum rijden. Lijn 33 ging via de Singels rijden. Op 10 december 2006 werd de route door het centrum weer hersteld.