Lijn 617 Hoogwoud De Stolp - Obdam Station
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 30 juni 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Voormalige buslijn 617 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord-Holland Noord (2018-2028) |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | BYD K7U |
Periode | 31 maart 2019 t/m 24 augustus 2019 |
Voorganger(s) | 617 |
Opvolger(s) | 617 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | 0-2x/uur |
Dal (vakantie) | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 617 reed van Hoogwoud via Opmeer en Spanbroek naar Obdam.
Dienstregeling
- Deze buslijn reed tussen circa 7:00 en 10:00 uur en tussen circa 13:00 en 18:00 uur.
Route
Halte | ||
Hoogwoud, De Stolp | ||
Hoogwoud, Herenweg | ||
Hoogwoud, Rooms Katholieke Kerk | ||
Opmeer, Gemeentehuis | ||
Opmeer, Pinksterbloem | ||
Opmeer, Planetenlaan | ||
Spanbroek, Raadhuisje | ||
Spanbroek, Zandwerven | ||
Obdam, Station |
Geschiedenis
Op 31 maart 2019 werden de tijden waarin deze buslijn rijdt verruimd om zo extra capaciteit te bieden. Om te zorgen dat de bus in Hoogwoud beter kan keren, werd het begin-/eindpunt aldaar verlegd naar De Stolp.
Op 25 augustus 2019 kregen de ochtendritten een nieuwe route naar de Herenweg in Hoogwoud. Ook de middagritten kregen een gewijzigde route door Hoogwoud.