Lijn 370 Leuven Gasthuisberg - Diest Station
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 370 in België | |
Vervoerder(s) | Hageland en Modern Toerisme i.o.v. De Lijn |
Entiteit | Vlaams-Brabant |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Van Hool (new)AG300, Van Hool A600, Jonckheere Transit, MAN Lion's City, VDL Citea, Mercedes-Benz Citaro (G), Van Hool New A330, Van Hool newA360H |
Frequenties
| |
Spits | 2-7x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Avond | 1-2x/uur |
Nacht | 1x/uur (vr/za, za/zo) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 370 rijdt van Leuven via Kessel-Lo, Linden, Pellenberg, Lubbeek, Sint-Joris-Winge, Tielt, Bekkevoort en Assent naar Diest.
Dienstregeling
- Voor scholieren bestaan in de spitsuren vele afwijkende eindpunten, omwille van de leesbaarheid zijn deze niet weergegeven.
- In de dal- en avonduren wordt maar 1x/uur gereden tussen Tielt en Diest.
- De nachtbusritten op vrijdag- en zaterdagnacht rijden alleen tussen Leuven Station en Tielt Berg, deze rijden ook via Linden Dorp.
Route
Halte | ||
Leuven, Gasthuisberg Kliniek | ||
Leuven, Lemmensinstituut | ||
Leuven, Groefstraat | ||
Leuven, Sint-Jacobsplein | ||
Leuven, Sint-Rafaëlkliniek | ||
Leuven, Sint-Pieterskliniek | ||
Leuven, Dirk Boutslaan | ||
Leuven, Rector de Somerplein | ||
Leuven, J. Stasstraat | ||
Leuven, Station | ||
Kessel-Lo, Heilig Hartkerk | ||
Kessel-Lo, Valvekensstraat | ||
Kessel-Lo, Park Heuvelhof | ||
Kessel-Lo, Heidebergstraat | ||
Kessel-Lo, Klooster | ||
Linden, J. Davidtsstraat | ||
Linden, Raychem | ||
Linden, Wolvendreef | ||
Linden, Kerk | ||
Linden, Kortestraat | ||
Linden, Galgenstraat | ||
Pellenberg, Lindestraat | ||
Lubbeek, Houwaartseweg | ||
Lubbeek, Ledigheid | ||
Lubbeek, Melkerij | ||
Lubbeek, Kraaiwinkelstraat | ||
Lubbeek, Weg naar Lubbeek | ||
Lubbeek, Vosken | ||
Lubbeek, Schubbeek | ||
Sint-Joris-Winge, Tweevijverstraat | ||
Sint-Joris-Winge, Oude Aarschotsebaan | ||
Sint-Joris-Winge, Dorp | ||
Sint-Joris-Winge, Glabbeeksesteenweg | ||
Sint-Joris-Winge, Hoek | ||
Tielt-Winge, Kiekenbos | ||
Tielt-Winge, Stelplaats | ||
Tielt-Winge, Blerebergstraat | ||
Tielt-Winge, Keulenstraat | ||
Tielt-Winge, Gemeentehuis | ||
Tielt-Winge, Kruisstraat | ||
Tielt-Winge, Broekstraat | ||
Tielt-Winge, Heuvel Voortstraat | ||
Tielt-Winge, Beurt | ||
Tielt-Winge, Rest | ||
Tielt-Winge, Zandstraat | ||
Tielt-Winge, Stekstraat | ||
Tielt-Winge, Berg | ||
Tielt-Winge, Horenweg | ||
Tielt-Winge, Tomberg | ||
Bekkevoort, Oude Tiensebaan | ||
Bekkevoort, Schillekensberg | ||
Bekkevoort, Kerk | ||
Bekkevoort, Begraafplaats | ||
Assent, Meerbeek | ||
Assent, Oprit A2 | ||
Assent, Nieuwstraat | ||
Assent, Zandstraat | ||
Kaggevinne, Leuvensestraat 216 | ||
Kaggevinne, Nieuwstraat | ||
Kaggevinne, Galgeveldstraat | ||
Diest, Leuvensepoort | ||
Diest, Hasseltsepoort | ||
Diest, Sint-Jansplein | ||
Diest, Stadion | ||
Diest, Euro Shoe | ||
Diest, Atheneum | ||
Diest, Station |
Geschiedenis
Wegens algemene bezuinigingen bij De Lijn gingen de nachtbussen op vrijdag- en zaterdagnacht met ingang van 16 april 2012 via Linden Dorp rijden ter vervanging van nachtbus 372, welke opgeheven werd.