Lijn 673 Asperen Brandweer - Gorinchem Station
Buslijn 673 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Achterhoek-Rivierenland |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Rijdt sinds | 7 januari 2019 |
Voorganger(s) | Geen |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag (per richting) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 673 rijdt van Asperen via Heukelum en Spijk naar Gorinchem.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijden twee ritten naar Gorinchem, in de middagspits rijden twee ritten naar Asperen.
Route
Halte | ||
Asperen, Brandweer | ||
Asperen, Raadhuisplein | ||
Heukelum, Voorste Gewind | ||
Spijk, Postkantoor | ||
Gorinchem, Fortes Lyceum | ||
Gorinchem, Walstraat | ||
Gorinchem, Merwedekanaal | ||
Gorinchem, Station |
Geschiedenis
Op 7 januari 2019 werd tussen Asperen en Gorinchem een schoolbus geïntroduceerd, om het verlies van lijn 73 per 9 december 2018 deels te compenseren.