Lijn 683 Well Kasteellaan - Venlo Station
Versie door Frankberg19 (overleg | bijdragen) op 17 nov 2018 om 15:28
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 1 juli 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Buslijn 683 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Limburg |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | VDL Citea |
Rijdt sinds | 9 december 2018 |
Voorganger(s) | geen |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 683 rijdt van Well via Wellerlooi, Arcen, Lomm en Velden naar Venlo.
Dienstregeling
- Buiten de vakanties rijdt er in de ochtendspits één rit richting Venlo.
Route
Halte | ||
↓ | Well, Kasteellaan | |
Well, Knikkerdorp | ||
Wellerlooi, Kruisstraat | ||
Wellerlooi, Catharinastraat | ||
Wellerlooi, Wellerlooi Zuid | ||
Wellerlooi, Hotel de Hamert | ||
Arcen, Thermaalbad | ||
↓ | Arcen, Veer naar Broekhuizen | |
Arcen, Laakweg | ||
↓ | Arcen, Koestraat | |
↓ | Lomm, Veer naar Lottum | |
Lomm, Spikweien | ||
Lomm, De Voort | ||
Velden, Hasselt | ||
Velden, Markt | ||
Velden, Velden Zuid | ||
Velden, Taurus | ||
Venlo, Hakkesstraat | ||
Venlo, Karbindersstraat | ||
Venlo, Veldenseweg | ||
Venlo, Heilig Hartkerk | ||
Venlo, Bisschop Schrijnenstraat | ||
Venlo, Hogeweg | ||
Venlo, Monseigneur Nolensplein | ||
Venlo, Goltziusstraat | ||
↓ | Venlo, Station |
Geschiedenis
Op 9 december 2018 werd deze lijn geïntroduceerd om zo lijn 83 te versterken tijdens de ochtendspits.