Lijn 136 Hoorn Station - Midwoud Oostwouder Dorpsstraat
Versie door Etienne (overleg | bijdragen) op 22 jun 2018 om 19:49 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{Nieuwedrgl1}} {{LijnInfo |toekomst=ja |lijnnr=136 |route=Hoorn - Wognum - Nibbixwoud - Hauwert / Benningbroek - Midwoud |vervoerder=Connexxion |concessie=Noor...')
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 1 juli 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Toekomstige buslijn 136 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord-Holland Noord |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Citea, BYD K7 |
Rijdt vanaf | 22 juli 2018 |
Voorganger(s) | 11 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 22:25) |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 136 rijdt van Hoorn via Wognum, Nibbixwoud en Hauwert of Benningbroek naar Midwoud.
Dienstregeling
- Van aanvang dienst tot 12:00 rijdt de bus eerst via Hauwert (tegen de klok in) en vanaf 12:00 uur rijdt de bus eerst via Benningbroek (met de klok mee).
Route
Halte | ||
Hoorn, Station | ||
Hoorn, Dampten | ||
Hoorn, Berkhouterweg | ||
Wognum, Kleine Zomerdijk | ||
Wognum, Raadhuisplein | ||
Nibbixwoud, Oosteinderweg | ||
Nibbixwoud, Zwembad | ||
Nibbixwoud, Kok | ||
Nibbixwoud, Rooms Katholieke Kerk | ||
Nibbixwoud, De Driesprong | ||
Nibbixwoud, Van der Deureweg | ||
Hauwert, Hauwert nr. 5 | ||
Hauwert, Hauwert nr. 19 | ||
Hauwert, Garage Balk | ||
Hauwert, Nederlands Hervormde Kerk | ||
Oostwoud, Heemraad Witweg | ||
Oostwoud, Stoomzuivelfabroek | ||
Nibbixwoud, Woudhoek | ||
Benningbroek, Oosterstraat | ||
Midwoud, Halfweg | ||
Midwoud, Dorpsstraat | ||
Midwoud, Yvo Janszlaan | ||
Midwoud, De Zuid | ||
Midwoud, Korteling | ||
Midwoud, Oostwouder Dorpsstraat | ||
Geschiedenis
Op 22 juli 2018 ging de volgende concessie van Noord-Holland-Noord van start. Naast de introductie van het Flexvervoer werden diverse wijzigingen in het lijnennet doorgevoerd. Op die datum werd het 'landelijke traject' van lijn 11 afgesplitst en ondergebracht bij het lijnnummer 136. Nieuw was dat deze lijn tussen Hoorn en Wognum rechtstreeks via de snelweg ging rijden en dat de ritten op zaterdag kwamen te vervallen. De lusroute bleef wel in stand en werd lichtjes aangepast.