Lijn 261 Bottrop, Eigen Markt - Bergbaustraße
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 20 jun 2018 om 19:32
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 261 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Vestische |
Concessie | VRR |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Bottrop |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro Solaris Urbino MAN Lion's City |
Frequenties
| |
Spits | 3x/uur |
Dal | 3x/uur |
Avond | 1x/uur (deels belbus) |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 261 rijdt van Bottrop Eigen via Fuhlenbrock, ZOB en Hauptbahnhof naar Ebel.
Dienstregeling
- Na 21:00 uur wordt als belbus gereden.
Route
Halte | ||
Bottrop, Eigen Markt | ||
Bottrop, Buchenstraße | ||
Bottrop, Nordring | ||
Bottrop, In den Weywiesen | ||
Bottrop, Nordfriedhof | ||
Bottrop, Stadtwald | ||
Bottrop, Nibelungenweg | ||
Bottrop, Seniorenzentrum Sankt Teresa | ||
Bottrop, Lindhorststraße | ||
Bottrop, Hermann Löns Straße | ||
Bottrop, Hölderlinstraße | ||
Bottrop, Abzweig Haniel | ||
Bottrop, Heinrich Heine Straße | ||
Bottrop, Herderstraße | ||
Bottrop, Fuhlenbrock Markt | ||
Bottrop, Heidestraße | ||
Bottrop, Kettelerstraße | ||
Bottrop, Birkenstraße | ||
Bottrop, Im Beckram | ||
Bottrop, Heidenheck | ||
Bottrop, Nathrathstraße | ||
Bottrop, Pferdemarkt | ||
Bottrop, ZOB Berliner Platz | ||
Bottrop, Paßstraße/Realschulen | ||
Bottrop, Freiherr vom Stein Straße | ||
Bottrop, Hauptbahnhof | ||
Bottrop, Plankenschemm | ||
Bottrop, Ebelstraße | ||
Bottrop, Haßlacher Straße | ||
Bottrop, Schürmannstraße | ||
Bottrop, Lichtenhorst | ||
Bottrop, Bergbaustraße |