Lijn 431 Nijmegen, Weezenhof - Wedren
Tijdelijke buslijn 431 | |
Vervoerder(s) | Breng (Hermes) |
Concessie | Arnhem Nijmegen |
Lijnsoort | Vierdaagsebus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Vierdaagse 2013 t/m 2018 |
Reden | Nijmeegse Vierdaagse |
Frequenties
| |
Spits | 3x/dag |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 431 is een vroege Vierdaagsebus en is speciaal bedoeld voor wandelaars en rijdt van Weezenhof via Dukenburg en de Graafseweg naar het Centrum.
Dienstregeling
- Op deze bussen zijn gewone vervoerbewijzen niet geldig, alleen de speciale Blarenpas.
- Deze lijn vertrekt om 03:30, 04:30 en 05:30 uur vanuit Weezenhof.
Route
Halte | ||
↓ | Nijmegen, Weezenhof | |
Nijmegen, Weezenhof 10e straat | ||
Nijmegen, De Doekenborg | ||
Nijmegen, Van Apelterenweg | ||
Nijmegen, Meijhorst-Sporthal | ||
Nijmegen, Meijhorst 13e straat | ||
Nijmegen, Tolhuis 11e straat | ||
Nijmegen, Tolhuis 10e straat | ||
↓ | Nijmegen, Station Dukenburg | |
Nijmegen, Viaductweg | ||
Nijmegen, Woonboulevard | ||
Nijmegen, Graafsebrug | ||
Nijmegen, Neerbosscheweg | ||
Nijmegen, Dennenstraat | ||
Nijmegen, Graafseweg/Wolfskuilseweg | ||
Nijmegen, Rozenstraat | ||
↓ | Nijmegen, Wedren (Startplaats 4-daagse) |