Lijn 15 Roermond Station - Maalbroek Grens
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 31 mei 2018 om 08:16 (Regenmaker heeft pagina Lijn 15 Roermond Busstation/NS - Maalbroek Grens hernoemd naar Lijn 15 Roermond Station - Maalbroek Grens)
Voormalige buslijn 15 | |
Vervoerder(s) | Hermes |
Concessie | Noord- en Midden-Limburg (2002-2006) |
Regio | Midden-Limburg |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Den Oudsten B88, Den Oudsten Alliance |
Periode | .. t/m 9 december 2006 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Koopavond | 1x/avond |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 15 reed van Roermond via Maasniel en Asenray naar Maalbroek.
Route
Halte | ||
Roermond, Busstation/NS | ||
Roermond, Ziekenhuis | ||
Maasniel, Bredeweg/Roncalli | ||
Maasniel, Charles Ruysstraat/Lindelaan | ||
Maasniel, Esdoornlaan/Gebroeklaan | ||
Maasniel, Achilleslaan | ||
Maasniel, Kerkeveldlaan/Sportstraat | ||
Maasniel, Kerkeveldlaan 14 | ||
Maasniel, Elmpterweg | ||
Maasniel, Denemarken | ||
Asenray, Elmpterweg | ||
Maalbroek, Grens |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
In de dienstregeling 1999/2000 werd ook nog via het Tegelarijveld en Leeuwen gereden.
Voormalige route(s)
Voormalige route via Tegelarijveld en Leeuwen (???)
Halte | ||
Roermond, Busstation/NS | ||
Roermond, Wilhelminaplein | ||
Roermond, Mijnheerkensweg/Schipperswal | ||
Roermond, Mijnheerkensweg/Molengriendweg | ||
Leeuwen, Mijnheerkensweg/Groeneweg | ||
Leeuwen, Kerklaan/Burg. Th. Wackersstraat | ||
Leeuwen, Burg. Th. Wackersstraat/J. Truyenstraat | ||
Leeuwen, Jules Breukersstraat/Jan Amentstraat | ||
Roermond, Mijnheerkensweg/Molengriendweg | ||
Roermond, Mijnheerkensweg/Schipperswal | ||
Roermond, Wilhelminaplein | ||
↑ | Roermond, Busstation/NS | |
Roermond, Wilhelminalaan | ||
Roermond, Schepen v/d Portenstraat | ||
Roermond, Schout Roffaertstraat 81 | ||
Roermond, Schout Roffaertstraat 23 | ||
Maasniel, Elmpterweg |