Lijn 262 Bottrop, ZOB Berliner Platz - Eigen Markt (2018)
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 8 jan 2018 om 16:45
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 262 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Vestische |
Concessie | VRR |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Bottrop |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro Solaris Urbino MAN Lion's City |
Frequenties
| |
Spits | 3x/uur |
Dal | 3x/uur |
Avond | 1x/uur (deels belbus) |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 262 rijdt van Bottrop Eigen via Batenbrock en Hauptbahnhof naar ZOB.
Dienstregeling
- Na 21:00 uur wordt als belbus gereden.
Route
Halte | ||
Bottrop, Eigen Markt | ||
Bottrop, Zur Schattigen Buche | ||
Bottrop, Velsenstraße | ||
Bottrop, Tennishalle | ||
Bottrop, Rheinbabenstraße | ||
Bottrop, Im Scheierbruch | ||
Bottrop, Sydowstraße | ||
Bottrop, Breslauer Straße | ||
Bottrop, Im Flaßviertel | ||
Bottrop, Ostring | ||
Bottrop, Kampstraße | ||
Bottrop, Prosperstraße/Ostring | ||
Bottrop, Glückaufstraße | ||
Bottrop, Devensstraße | ||
Bottrop, Feuerbachstraße | ||
Bottrop, Hauptbahnhof | ||
Bottrop, Im Springfeld | ||
Bottrop, Südring | ||
Bottrop, Hünefeldstraße | ||
Bottrop, Am Sandknappen | ||
Bottrop, Untere Hochstraße | ||
Bottrop, Pferdemarkt | ||
Bottrop, ZOB Berliner Platz |