Lijn 641 Lienden Adelsweg - Culemborg Station
Buslijn 641 | |
Vervoerder(s) | Juijn Rossum i.o.v. Arriva |
Concessie | Achterhoek-Rivierenland |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Touringcar |
Rijdt sinds | 11 december 2016 |
Voorganger(s) | 641 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag (per richting) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 641 rijdt van Lienden via Ommeren, Ingen, Eck en Wiel, Maurik, Rijswijk, Ravenswaaij, Zoelmond en Beusichem naar Culemborg.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijdt één rit van Lienden naar Culemborg en één rit van Eck en Wiel naar Culemborg.
- In de middagspits rijden twee ritten van Culemborg naar Eck en Wiel.
Route
Halte | ||
↓ | Lienden, Adelsweg | |
Lienden, Achterstraat | ||
Lienden, Vogelenzangseweg | ||
Lienden, Voorstraat | ||
Ommeren, De Roskam | ||
Ommeren, Canadalaan | ||
Ingen, Dorpsstraat | ||
Eck en Wiel, Muziektent | ||
Eck en Wiel, Homoetsestraat | ||
Maurik, Doejenburg | ||
Maurik, Sportpark | ||
Maurik, Brandweerkazerne | ||
Maurik, Rabobank | ||
Maurik, Meidoornstraat | ||
Maurik, Tielsestraat | ||
Rijswijk, De Heuvel | ||
Rijswijk, De Kleine Taverne | ||
Rijswijk, Prinses Marijkesluis | ||
Ravenswaaij, Donkerstraat | ||
Ravenswaaij, Van Dieën | ||
Ravenswaaij, Vlierenhut | ||
Zoelmond, Kerk | ||
Zoelmond, De Kamp | ||
Zoelmond, Het Molenhuis | ||
Beusichem, Kerk | ||
Beusichem, Oranjestraat | ||
Beusichem, Koningsstraatje | ||
Beusichem, Veerweg | ||
Beusichem, Lekdijk West | ||
Beusichem, Lekdijk | ||
Culemborg, Hamseweg | ||
Culemborg, Beukeboom | ||
Culemborg, Weidsteeg | ||
Culemborg, Koningin Wilhelminacollege | ||
Culemborg, SG Lek en Linge | ||
Culemborg, Guido Gezelleweg | ||
Culemborg, Station |
Geschiedenis
Vanaf 11 december 2016 ging de eerste rit richting Culemborg van lijn 641 voortaan starten in Lienden in plaats van in Eck en Wiel. Om 08:32 werd een rit vanuit Eck en Wiel toegevoegd. 's Middags bleef de dienstregeling ongewijzigd en rijden twee ritten naar Eck en Wiel en stappen doorgaande reizigers naar Lienden over.