Lijn 402 Gruitrode Muisven - Hechtel Don Bosco College
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 30 juni 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 402 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Limburg (België) |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2-3x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 2x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 402 rijdt van Gruitrode via Wijshagen, Meeuwen, Peer en Wijchmaal naar Hechtel.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijden er twee ritten naar Hechtel en in de middagspits rijden er drie ritten naar Gruitrode.
- Op woensdag rijden er twee ritten rond het middaguur in plaats van de ritten in de middagspits.
Route
Halte | ||
Gruitrode, Muisven | ||
Gruitrode, Neerhovenstraat | ||
Gruitrode, Boshoven | ||
Bree, Galgenbergstraat | ||
Wijshagen, Muizendijkstraat | ||
Wijshagen, Grensstraat | ||
Wijshagen, Kerkstraat | ||
Wijshagen, Venstraat | ||
Wijshagen, Rietenstraat 2 | ||
Meeuwen, Gruitroderbaan | ||
Meeuwen, Genitsstraat Kapel | ||
Meeuwen, Boerenbond | ||
Meeuwen, Kerk | ||
Meeuwen, Weg naar Helchteren | ||
Meeuwen, Elzenstraat | ||
Meeuwen, Eikenstraat | ||
Peer, Deusterstraat | ||
Peer, Stevensweg | ||
Peer, Snow Valley | ||
Peer, Kraanbergstraat | ||
Peer, Scholencampus | ||
Peer, Pol Kip | ||
Peer, Rijksbasisschool | ||
Peer, Noordervest | ||
Peer, Agnetendal | ||
Peer, Kerk | ||
Wijchmaal, Dijkerstraat | ||
Wijchmaal, Sint-Trudostraat | ||
Wijchmaal, Station | ||
Hechtel, Peerderbaan 2 | ||
Hechtel, Peerderbaan 1 | ||
Hechtel, Welsh Guardplein | ||
Hechtel, Tussenstraat | ||
Hechtel, Don Bosco Straat | ||
Hechtel, Don Bosco College |