Lijn 623 Utrecht De Uithof UMC - Amersfoort GSG Paladijnenweg
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 13 aug 2017 om 10:56
Buslijn 623 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Provincie Utrecht |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Setra S 415 LE Business |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag (per richting) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 623 rijdt van Utrecht Science Park rechtstreeks naar de GSG Guido de Brès aan de Paladijnenweg in Amersfoort.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijdt de bus naar Amersfoort en in de middagspits naar Utrecht.
Route
Halte | ||
Utrecht, UMC Utrecht | ||
Amersfoort, GSG Arnhemseweg | ||
Amersfoort, GSG Paladijnenweg |
Geschiedenis
Met ingang van 11 december 2016 nam Syntus het vervoer in de provincie Utrecht over. Deze lijn bleef ongewijzigd.