Lijn 68 Den Andel Oosterweg - Winsum Station
Voormalige buslijn 68 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Regio's | Noord-Groningen, West-Groningen |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 28 mei 2000 t/m ... |
Voorganger(s) | 68 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Dal | 1x/dag (middag) |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 68 reed van Warffum naar Winsum via Den Andel, Westernieland, Pieterburen, Broek en Eenrum.
De rit in de ochtend reed van Den Andel naar Winsum. De middagrit reed van het Hogeland College in Warffum rechtstreeks naar Winsum, vanaf hier werd er doorgereden als lijn 67 naar Hornhuizen.
Route
Halte Niet alle hates zijn vermeld
| ||
Warffum, Hogeland College | ||
Den Andel, Oosterweg | ||
Westernieland, Jan Heidemastraat | ||
Pieterburen, Driesprong | ||
Broek, Driesprong | ||
Eenrum, Wachthuisje | ||
Mensingeweer, Kerk | ||
Winsum, Station NS |
Geschiedenis
In de dienstregeling 2000/2001 werd dezelfde dienstregeling gereden als het jaar ervoor.