Lijn 7 Leeuwarden Autobusstation - Alkmaar Autobusstation
Voormalige buslijn 7 | |
Vervoerder(s) | NZH, FRAM |
Regio | Zuidwest-Friesland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 7 reed van Alkmaar via Oudorp, Heerhugowaard, Zuid Scharwoude, Waarland, Middenmeer, Wieringerwerf, Den Oever, Kop Afsluitdijk, Harlingen, Franeker, Dronrijp en Marssum naar Leeuwarden.
Route
Halte | ||
Alkmaar, Station NS | ||
Alkmaar, Kanaalkade | ||
Ouddorp, Nieuwe Schermerweg | ||
Omval, Omval | ||
Huigendijk, Huigendijk | ||
Heerhugowaard, Stationsweg | ||
Zuid Scharwoude, Lange Balkweg | ||
Noord Scharwoude, Sluis | ||
Waarland, Verlaat | ||
Nieuwe Niedorp, Klooster | ||
Aartswoud, Gemaal | ||
Middenmeer, Oudelanderweg | ||
Middenmeer, Alkmaarseweg | ||
Middenmeer, Hotel Smit | ||
Wieringerwerf, De Maaier | ||
Wieringerwerf, Motel | ||
Den Oever, Autobusstation | ||
Afsluitdijk, Monument | ||
Afsluitdijk, Breezanddijk | ||
Afsluitdijk, Kornwerderzand | ||
Kop Afsluitdijk, Autobusstation | ||
Zurich, Zurich | ||
Dijksterburen, Dijksterburen | ||
Harlingen, Station NS | ||
Harlingen, Zuiderhaven | ||
Harlingen, Neptunus | ||
Midlum, Zorg en Vlijt | ||
Midlum, Weg naar Sexbierum | ||
Midlum, Midlum | ||
Midlum, Het Oude Station | ||
Herbaijum, Herbaijum | ||
Herbaijum, Kiesterzijl | ||
Franeker, Groot Lankum | ||
Franeker, Café Smits | ||
Franeker, Kleijenburg | ||
Zweins, Rustenburg | ||
Zweins, Zweins | ||
Dronrijp, Schingen | ||
Dronrijp, Hoek Dronrijp | ||
Menaldum, Schatzenburg | ||
Menaldum, Orxmasingel | ||
Menaldum, Dobbehof | ||
Menaldum, Mieddyk | ||
Menaldum, Rijksweg | ||
Marssum, It Aldlân | ||
Leeuwarden, Westeinde | ||
Leeuwarden, Europaplein | ||
Leeuwarden, Harlingersingel | ||
Leeuwarden, Zaailand | ||
Leeuwarden, Station NS |
Geschiedenis
In de NTM Dienstregeling 1965/1966 reed deze bus ook al, er werd toen ook één keer per uur gereden op alle dagen van de week.