Lijn 647 Geldermalsen Station - Gorinchem Viaduct A15/Gomarus
Buslijn 647 | |
Vervoerder(s) | Juijn Rossum i.o.v. Arriva |
Concessie | Achterhoek-Rivierenland |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Rijdt sinds | 10 april 2016 |
Voorganger(s) | 647 |
Frequenties
| |
Spits | 4x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 647 rijdt van Geldermalsen via Meteren, Waardenburg, Haaften, Hellouw, Herwijnen en Vuren naar Gorinchem.
Dienstregeling
- In de ochtend wordt éénmaal van Waardenburg naar Gorinchem gereden en éénmaal van Haaften naar Geldermalsen.
- In de middag wordt éénmaal van Haaften naar Waardenburg en éénmaal van Geldermalsen naar Haaften.
Route
Halte | ||
Geldermalsen, Station | ||
Meteren, Kalenberg | ||
Meteren, Landbouwhuis | ||
Meteren, Rijweg | ||
Waardenburg, Busstation | ||
Waardenburg, Achterweg | ||
Tuil, Waalbandijk | ||
Haaften, Hertog Karelweg/Kerkewaard | ||
Haaften, Rabobank | ||
Haaften, Bejaardencentrum | ||
Haaften, Marijkestraat | ||
Hellouw, Irenestraat | ||
Hellouw, Zandsteeg | ||
Herwijnen, Nieuwe Steeg | ||
Herwijnen, Wadensteinsesteeg | ||
Vuren, Brakelseveer | ||
Vuren, Molenlaan | ||
Dalem, Beatrixlaan | ||
Gorinchem, Muzelaan | ||
Gorinchem, Fortes Lyceum | ||
Gorinchem, Walstraat | ||
Gorinchem, Merwedekanaal | ||
Gorinchem, Nieuwe Hoven | ||
↓ | Gorinchem, Viaduct A15/Gomarus |
Geschiedenis
Op 10 april 2016 werden opnieuw wijzigingen doorgevoerd de dienstregeling. De oude lijn 647 (Meteren - Gorinchem) werd flink uitgebreid. In totaal werden drie ritten toegevoegd aan de dienstregeling, waarbij de bestaande rit tussen Waardenburg en Gorinchem ongewijzigd bleef rijden. De overige ritten gingen rijden tussen Geldermalsen, Waadenburg en Haaften en ook in de terugrichting.