Lijn 604 Ouddorp Bernhardweg - Vierpolders Seggelant
Buslijn 604 | |
Vervoerder(s) | (TCR i.o.v.) Connexxion |
Concessie | Hoeksche Waard - Goeree-Overflakkee |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador VDL Citea |
Rijdt sinds | 13 december 2015 |
Voorganger(s) | 604 |
Frequenties
| |
Spits | 3x/dag (per richting) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 604 rijdt van Ouddorp via Goedereede, Stellendam, Hellevoetsluis en Brielle naar Vierpolders.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijden twee ritten van Ouddorp naar Hellevoetsluis Amnesty Internationallaan en één rit van Ouddorp naar Vierpolders.
- In de middagspits rijden drie ritten van Hellevoetsluis Provinciale Weg/Smitsweg naar Ouddorp.
Route
Halte | ||
Ouddorp, Bernhardweg | ||
Ouddorp, Hoge Pad | ||
Ouddorp, Hofdijksweg | ||
Ouddorp, Station | ||
Ouddorp, Kerkhoek | ||
Goedereede, Vissersweg | ||
Stellendam, Busstation | ||
Hellevoetsluis, Provinciale Weg/Voorweg | ||
70px | Hellevoetsluis, Provinciale Weg/Smitsweg | |
↓ | Hellevoetsluis, Amnesty Internationallaan | |
Hellevoetsluis, Hoonaartstraat | ||
Hellevoetsluis, Koninginnelaan | ||
Nieuwenhoorn, Nieuwenhoorn | ||
Brielle, G.J. van den Boogerdweg | ||
↓ | Brielle, Busstation Rugge | |
Brielle, Centrum | ||
Brielle, Nieuwland | ||
↓ | Vierpolders, Seggelant |
Geschiedenis
Op 13 december 2015 ging de volgende concessie Hoeksche Waard - Goeree-Overflakkee van start. Deze was na de aanbestedingsronde gewonnen door Connexxion, waardoor die vervoerder weer terugkeerde in één van zijn ontstaansgebieden. Naast de introductie van het R-net werden diverse andere wijzigingen doorgevoerd.
Vanaf Hellevoetsluis ging één rit in de ochtendspits verder rijden naar Brielle ten behoeve van het Scheepvaart & Transport College. Ook werd het aantal ritten in de ochtendspits ingeperkt tot twee en in de middagspits tot drie.
Op 8 mei 2016 werd de dienstregeling van deze lijn aangepast. In de ochtend werd er een extra rit van Ouddorp naar Hellevoetsluis toegevoegd. Daarnaast gingen alle ritten via Stellendam Busstation rijden.