Lijn 66 Neede Busstation - Oldenzaal Station
Buslijn 66 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Regio Twente |
Lijnsoort | Streekbus |
Formule | Twents |
Materieel | VDL Citea VDL Berkhof Ambassador |
Rijdt sinds | 8 december 2013 |
Voorganger(s) | 28 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 21.00 uur) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 66 rijdt van Neede via Markvelde, Hengevelde, Bentelo, Delden, Bornerbroek, Almelo, Mariaparochie, Albergen, Fleringen, Weerselo en Lemselo naar Oldenzaal.
Dienstregeling
- Dagelijks (behalve zondag) wordt over het hele traject een basisuurdienst gereden. In de spitsuren wordt dit tussen Oldenzaal en Delden aangevuld tot een halfuursdienst, in de daluren rijden deze extra ritten alleen tussen Almelo en Delden.
- Buiten de schoolvakanties rijdt in de ochtendspits één extra bus van Oldenzaal via station Almelo naar het ziekenhuis van Almelo via het ROC De Sumpel.
Omleidingen
I.v.m. werkzaamheden aan de kruising Haven NZ-Brugstraat-E. Gorterstraat en de busbaan op de Brugstraat vervalt de halte Almelo, Boddenstraat in de richting van Almelo CS.
Route
Halte | ||
Neede, Busstation | ||
Neede, De Valkhof | ||
Neede, Roodland | ||
Neede, Hilhorst | ||
Neede, 't Klumpke | ||
Markvelde, School | ||
Markvelde, De Bonkert | ||
Markvelde, Ten Dam | ||
Hengevelde, Scholten | ||
Hengevelde, Café De Witte | ||
Hengevelde, Nijhuis | ||
Hengevelde, Groothuis | ||
Hengevelde, Café Roesscher | ||
Bentelo, Rupert | ||
Bentelo, Smeenk | ||
Bentelo, R.K. Kerk | ||
Bentelo, Dissel | ||
Bentelo, De Rustende Jager | ||
Bentelo, Nijlandsweg | ||
Delden, Europalaan | ||
Delden, Politiebureau | ||
Delden, R.K. Kerk | ||
Delden, Station | ||
Delden, Villapark | ||
Delden, Carelshaven | ||
Delden, R.K. Kerk | ||
Delden, Politiebureau | ||
Delden, S.G. Twickel | ||
Delden, Camping Westerholt | ||
Bornerbroek, 't Schaafje | ||
Bornerbroek, Goorsedijk | ||
Bornerbroek, R.K. Kerk | ||
Bornerbroek, Eierbaan | ||
Almelo, Businesspark Twente | ||
Almelo, Viaduct | ||
Almelo, Ten Dam | ||
Almelo, Pergola | ||
Almelo, Grand Canal | ||
Almelo, Betuining | ||
Almelo, Frederik van Eedenstraat | ||
Almelo, Sporthal Rembrandtlaan | ||
Almelo, Wondestraat | ||
Almelo, Zwaluwenstraat | ||
Almelo, Bellavistastraat | ||
↑ | Almelo, Ziekenhuisgroep Twente | |
Almelo, ROC De Sumpel | ||
Almelo, Centrumplein | ||
Almelo, Centraal Station | ||
Almelo, Boddenstraat | ||
Almelo Boddenstraat | ||
Almelo, Brugstraat | ||
Almelo, Vriezebrug | ||
Almelo, Tijhofslaan | ||
Almelo, De Klokkenbelt | ||
Almelo, Buurstede | ||
Almelo, Schelfhorstpark | ||
Almelo, Heetveldsweg | ||
Almelo, Koningshoek | ||
Almelo, Markgraven | ||
Almelo, Robbenhaarsweg | ||
Almelo, Mariaparochie | ||
Albergen, Mekkelenberg | ||
Albergen, Hofmaatsweg | ||
Albergen, Gravendijk | ||
Albergen, Assinkshoekweg | ||
Albergen, Van Koersveldweg | ||
Albergen, Zenderseweg | ||
Albergen, Kloosteresweg | ||
Albergen, Brakenweg | ||
Albergen, Molenbinnenweg | ||
Fleringen, Herinckhaveweg | ||
Fleringen, Viersprong | ||
Fleringen, Hagveldsweg | ||
Fleringen, Kanaal | ||
Fleringen, Oude Almelosedijk | ||
Weerselo, Bornsestraat | ||
Weerselo, Voortmorsstraat | ||
Weerselo, Ittersbergstraat | ||
Weerselo, Het Hoikinck | ||
Weerselo, Holtwijkerstraat | ||
Weerselo, Deurningerstraat | ||
Lemselo, Oude Weerseloseweg | ||
Lemselo, Morsweg | ||
Lemselo, Ootmarsumsedijk | ||
Oldenzaal, Zevenblad | ||
Oldenzaal, Nachtschade | ||
Oldenzaal, Winkelcentrum De Essen | ||
Oldenzaal, Bentheimergraven | ||
Oldenzaal, Oliemolenstraat | ||
Oldenzaal, Vos de Waelstraat | ||
Oldenzaal, Hofmeijerstraat | ||
Oldenzaal, Ziekenhuis | ||
Oldenzaal, Station |
Geschiedenis
De lijn is op 8 december 2013 ontstaan door samenvoeging van de lijnen 66 (Almelo – Oldenzaal) uit de concessie Twente en 92 (Almelo – Neede) uit de concessie ZHO.