Lijn 243 Langweer Dorp - Joure De Merk
Belbuslijn 243 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Noord- en Zuidwest-Friesland en Schiermonnikoog |
Lijnsoort | Belbus |
Formule | Frysk Ferfier |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur (vanaf 14.20 uur) |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 243 rijdt van Langweer via Sint Nicolaasga en Scharsterbrug naar Joure.
Route
Halte | ||
Langweer, Dorp | ||
Boornzwaag, Scharsterrijn | ||
Sint Nicolaasga, Camping Blaauw | ||
Sint Nicolaasga, Huisterheide | ||
Sint Nicolaasga, Heidedijk | ||
Scharsterbrug, Scharren | ||
Scharsterbrug, Schoolstraat | ||
Scharsterbrug, Pompstraat | ||
Scharsterbrug, Sintelweg | ||
Scharsterbrug, Roazebosk | ||
Joure, Zuiderveldstraat | ||
Joure, Prins Bernhardlaan | ||
Joure, Harddraversweg | ||
Joure, Kooilaan | ||
Joure, Butsingel | ||
Joure, Sloep | ||
Joure, Eeltsjebaes | ||
Joure, Elias Annes Borgerstraat | ||
Joure, Scheen |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Op 9 december 2012 ging de volgende concessie Noord- en Zuidwest-Friesland van start, nieuw hierbij was dat de concessies Schiermonnikoog en Stadsvervoer Leeuwarden toegevoegd waren. Na de aanbestedingsperiode kwam Arriva als winnaar uit de bus. De route en dienstregeling bleven (vrijwel) ongewijzigd gehandhaafd.