Lijn 631 Zierikzee Busstation - Sommelsdijk Campus
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 11 aug 2015 om 10:49
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf NIET INGEVULD. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Buslijn 631 | |
Vervoerder(s) | (Van Oeveren) i.o.v. Connexxion |
Concessie | Zeeland |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro LE Mercedes-Benz Integro Iveco Crossway LE |
Rijdt sinds | 9 december 2012 |
Voorganger(s) | 131 |
Frequenties
| |
Spits | 6x/dag (ri. Middelharnis) 3x/dag (ri. Zierikzee) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 631 rijdt van Zierikzee via Nieuwerkerk, Oosterland, en Bruinisse, naar Middelharnis.
Dienstregeling
- Begin- en eindpunten van deze lijn zijn wisselend.
- Er wordt 6x/dag gereden richting Middelharnis.
- Er wordt 3x/dag gereden richting Zierikzee.
- In de vakantieperioden wordt niet gereden.
Richting Middelharnis
- In de ochtendspits en middagspits wordt in de richting van Middelharnis gereden.
- Ritten één, vijf en zes rijden van Bruinisse naar Middelharnis. De laatste twee rijden in de middagspits.
- De tweede en de vierde rit beginnen te Zierikzee Busstation. De tweede rit rijdt vanaf Ouwerkerk rechtstreeks naar Bruinisse en Middelharnis.
- De derde rit rijdt vanaf Nieuwerkerk Busstation naar Middelharnis.
Tijdvak | Beginpunt | Eindpunt | Ritnummer |
---|---|---|---|
Ochtendspits | Bruinisse Dorp | Middelharnis Gemeentehuis | 1 |
Ochtendspits | Zierikzee Busstation | Middelharnis Gemeentehuis | 2, 4 |
Ochtendspits | Nieuwerkerk Busstation | Middelharnis Gemeentehuis | 3 |
Middagspits | Bruinisse Dorp | Middelharnis Gemeentehuis | 5, 6 |
Richting Zierikzee
- In de daluren en middagspits wordt in de richting van Zierikzee gereden. Op maandag, woensdag tot en met donderdag worden drie ritten van Middelharnis naar Zierikzee gereden.
Tijdvak | Beginpunt | Eindpunt | Ritnummer |
---|---|---|---|
Daluren & Middagspits | Middelharnis Gemeentehuis | Zierikzee Busstation | 1 - 3 |
Dinsdags
- Op dinsdag is er een totaal afwijkende dienstregeling richting Zierikzee met verschillende begin- en eindpunten.
- De eerste rit rijdt tussen Middelharnis en Bruinisse.
- De tweede rit rijdt van Middeharnis naar Oosterland.
- Ritten drie tot en met zes rijden tussen Middelharnis en Zierikzee, waarvan de eerste niet via Oosterland en Bruinisse rijdt.
Tijdvak | Beginpunt | Eindpunt | Ritnummer |
---|---|---|---|
Daluren & Middagspits | Middelharnis Gemeentehuis | Bruinisse Dorp | 1 |
Daluren & Middagspits | Middelharnis Gemeentehuis | Oosterland Dorp | 2 |
Daluren & Middagspits | Middelharnis Gemeentehuis | Zierikzee Busstation | 3 - 6 |
Route
Richting Middelharnis
Halte | ||
↓ | Zierikzee, Busstation | |
Ouwerkerk, Vissersweg | ||
↓ | Nieuwerkerk, Busstation | |
Oosterland, Even Buiten | ||
Oosterland, Dorp | ||
Oosterland, Oud Heiligeweg | ||
↓ | Bruinisse, Dorp | |
↓ | Middelharnis, Gemeentehuis |
Richting Zierikzee
Halte | ||
↑ | Zierikzee, Busstation | |
Ouwerkerk, Vissersweg | ||
↑ | Nieuwerkerk, Busstation | |
Oosterland, Even Buiten | ||
Oosterland, Dorp | ||
Oosterland, Oud Heiligeweg | ||
↑ | Bruinisse, Dorp | |
↑ | Middelharnis, Gemeentehuis |
Dinsdags
Halte | ||
↑ | Zierikzee, Busstation | |
Ouwerkerk, Vissersweg | ||
↑ | Nieuwerkerk, Busstation | |
Oosterland, Even Buiten | ||
Oosterland, Dorp | ||
Oosterland, Oud Heiligeweg | ||
↑ | Bruinisse, Dorp | |
↑ | Middelharnis, Gemeentehuis |
Geschiedenis
Deze lijn is op 9 december 2012 ontstaan doordat lijn 131 werd vernummerd naar 631.
Op 1 maart 2015 zijn een aantal ritten van route gewijzigd, maar de basis van de lijn blijft ongeveer hetzelfde.