Lijn 602 Sint-Maartensdijk Provincialeweg - Sommelsdijk Campus
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 10 aug 2015 om 21:46
Buslijn 602 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Zeeland |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | MAN Lion's City (G) CNG |
Rijdt sinds | 1 maart 2015 |
Voorganger(s) | 602 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag (ri. Middelharnis) 2x/dag (ri. Sint Maartensdijk) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1x/dag (ri. Sint Maartensdijk) |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 602 rijdt van Sint Maartensdijk via Sint Annaland en Sint Philipsland of via Scherpenisse, Poortvliet, Tholen, Oud-Vossemeer en Sint Philipsland naar Middelharnis
Dienstregeling
- Van Sint Maartensdijk naar Middelharnis wordt de gehele week dezelfde route gereden. In de ochtendspits rijdt de eerste rit via Sint Annaland naar Middelharnis en de tweede rit rijdt via Tholen naar Middelharnis.
- Op maandag en van woensdag tot en met vrijdag wordt 's middags drie keer richting Sint Maartensdijk gereden. De eerste rit rijdt tot Tholen Vliethof. De tweede en derde rit rijden allebei via Tholen naar Sint Maartensdijk.
- Op dinsdag wordt echter een totaal afwijkende route gereden vanuit Middelharnis. De eerste rit rijdt vanaf Middelharnis naar Sint Annaland en daarna direct door naar Sint Maartensdijk. De tweede rit rijdt niet via Sint Annaland, maar via Tholen naar Sint Maartensdijk. De laatste rit rijdt zowel via Sint Annaland als Tholen naar Sint Maartensdijk. Ook de tijden zijn op dinsdag verschoven.
Route
Halte | ||
Sint Maartensdijk, Provincialeweg | ||
Sint Annaland, Tweede Dijk | ||
Sint Annaland, Dorpsweg | ||
Scherpenisse, Spuidamstraat | ||
Poortvliet, Zuidplantsoen | ||
Tholen, Hertenkamp | ||
Tholen, Vliethof | ||
Tholen, Grindweg | ||
Tholen, Deltaweg | ||
Oud-Vossemeer, Oud Vossemeersedijk | ||
Sint Philipsland, Haven | ||
Sint Philipsland, Stationsstraat | ||
Sint Philipsland, Haven | ||
Sint Philipsland, Philipsdam | ||
Middelharnis, Gemeentehuis |
Dinsdagroute
Halte | ||
↑ | Sint Maartensdijk, Provincialeweg | |
Scherpenisse, Spuidamstraat | ||
Poortvliet, Zuidplantsoen | ||
Tholen, Hertenkamp | ||
Tholen, Vliethof | ||
Tholen, Grindweg | ||
Tholen, Deltaweg | ||
Oud-Vossemeer, Oud Vossemeersedijk | ||
Sint Annaland, Tweede Dijk | ||
Sint Annaland, Dorpsweg | ||
Sint Philipsland, Haven | ||
Sint Philipsland, Stationsstraat | ||
Sint Philipsland, Philipsdam | ||
↑ | Middelharnis, Gemeentehuis |
Geschiedenis
Op 1 maart 2015 werd de nieuwe dienstregeling van de concessie Zeeland ingevoerd. Op dat moment werd het eindpunt van lijn 602 verlegd naar Sint Maartensdijk. Hierdoor werd niet meer naar Bergen op Zoom gereden. Het aantal ritten in de middag werd wel uitgebreid.