Lijn 646 Middelburg Station - Goes Bergweg
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 9 aug 2015 om 20:02
Voormalige buslijn 646 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Midden-Zeeland |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | MAN Lion's City G CNG |
Periode | 9 december 2012 t/m 14 december 2014 |
Voorganger(s) | 46 |
Opvolger(s) | 646 |
Frequenties
| |
Spits | 5-6x/dag |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 646 reed van Middelburg via een aantal routes naar Goes en Krabbendijke.
Ochtendroute Goes
De drie bestemmingen werden alle drie éénmaal aangedaan. De drie bussen vertrokken op hetzelfde tijdstip, de vierde vertrok 45 minuten later en reed ook via Lewedorp.
Halte | ||
Middelburg, Station | ||
Middelburg, Industrieweg | ||
Arnemuiden, Gerstakker | ||
Arnemuiden, Akkerlaan | ||
Arnemuiden, Brakenburg | ||
Arnemuiden, Clasinastraat | ||
Arnemuiden, Langeweg | ||
Arnemuiden, Halfweg | ||
Lewedorp, Dekkersweg | ||
Lewedorp, Dorp | ||
Lewedorp, Postweg | ||
's-Heer Hendrikskinderen, Nieuwe Rijksweg | ||
Goes, Tiendenschuur | ||
Goes, Westwal (Centrum) | ||
↓ | Goes, Station | |
Goes, Kloetingseweg | ||
↓ | Goes, Bergweg | |
↓ | Goes, Calvijn College |
Ochtendroute Krabbendijke
Beide routes werden 1x gereden.
Halte | ||
↓ | Middelburg, Station | |
↓ | Arnemuiden, Gerstakker | |
Arnemuiden, Akkerlaan | ||
Arnemuiden, Brakenburg | ||
Arnemuiden, Clasinastraat | ||
Arnemuiden, Langeweg | ||
Arnemuiden, Halfweg | ||
Lewedorp, Dorp | ||
Lewedorp, Postweg | ||
Kruiningen, De Uitkijk | ||
Krabbendijke, Calvijn College | ||
↓ | Krabbendijke, Station | |
↓ | Krabbendijke, Westelijke Parallelweg |
Middagroute
3 ritten vertrokken vanaf Krabbendijke en 3 ritten vanaf Goes.
Halte | ||
↑ | Middelburg, Station | |
Middelburg, Industrieweg | ||
Arnemuiden, Gerstakker | ||
Arnemuiden, Akkerlaan | ||
Arnemuiden, Brakenburg | ||
Arnemuiden, Clasinastraat | ||
Goes, Tiendenschuur | ||
Goes, Westwal (Centrum) | ||
↑ | Goes, Station | |
Goes, Kloetingseweg | ||
Kruiningen, De Uitkijk | ||
Krabbendijke, Westelijke Parallelweg | ||
↑ | Krabbendijke, Station | |
↑ | Krabbendijke, Calvijn College |
Geschiedenis
Ter verduidelijking van het lijnennet werd het lijnnummer 46 op 9 december 2012 gewijzigd naar 646, voorts kwam het traject tussen Middelburg en Koudekerke te vervallen.
Op 14 december 2014 is de route in Goes gewijzigd.