Lijn 166 's-Hertogenbosch Centraal Station - Well Maaijenstraat
Buslijn 166 | |
Vervoerder(s) | Juijn Rossum i.o.v. Arriva |
Concessie | Achterhoek-Rivierenland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Setra S415 NF |
Voorganger(s) | 166 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur (ochtendspits) 1x/uur (middagspits) |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 166 rijdt van 's-Hertogenbosch via Hedel en Ammerzoden naar Well.
Dienstregeling
- In de ochtendspits wordt 2x/uur gereden en in de middagspits 1x/uur.
- In de vakanties valt er een gat van anderhalf uur in de ochtendspits.
Route
Halte | ||
's-Hertogenbosch, Centraal Station | ||
's-Hertogenbosch, Orthenseweg | ||
's-Hertogenbosch, Orthen | ||
's-Hertogenbosch, Hambakenweg | ||
's-Hertogenbosch, Titaniumlaan | ||
's-Hertogenbosch, Treurenburg | ||
Hedel, Blankensteijn | ||
Hedel, Oudewaai | ||
Ammerzoden, Ammerzodenseweg | ||
Ammerzoden, Haarstraat | ||
Ammerzoden, Ammerstraat | ||
Ammerzoden, Wellsedam | ||
Ammerzoden, Schokkerstraat | ||
Well, Dorpstraat | ||
Well, Maaijenstraat |
Geschiedenis
Deze verbinding stamt oorspronkelijk van de vervoerder Onze Tram. In 1980 reed Onze Tram de verbinding als lijn 66 op het traject 's-Hertogenbosch - Hedel - Ammerzoden - Well (- Nederhemert - Aalst - Poederoijen). Deze verbinding is uiteindelijk naar BBA gegaan. In 1985 reed deze als lijn 166 en was de route naar Poederoijen vervallen. In 1992 reed deze van Well verder naar Wijk en Aalburg en vanaf daar het traject Genderen - Eethen - Dussen - Hank - Raamsdonksveer. Op 24 mei 1998 werd de route weer ingekort tot Well. In Well lag het eindpunt toen op de Dorpsstraat. Het traject Wijk en Aalburg - Raamsdonkveer werd gereden als lijn 167. Deze lijn bleef bij BBA.
Op 5 januari 2003 ging de nieuwe concessie Rivierenland in. Deze lijn werd samengevoegd met de lijnen van Hermes uit Rivierenland tot een nieuwe concessie. Vanaf 2003 nam de nieuwe concessiehouder Arriva de dienstverlening over. Het is onbekend wanneer in Well het eindpunt naar de Maaijenstraat is verlegd.