Lijn 833 Medemblik Busstation - Wervershoof Gemeentehuis
Voormalige buslijn 833 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord-Holland Noord |
Lijnsoort | Zomerbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador, VDL Berkhof Procity |
Periode | 14 december 2008 t/m 12 december 2009 |
Voorganger(s) | 44 |
Opvolger(s) | 415 |
Frequenties
| |
Spits | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | 1x/uur (zaterdag en zondag) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 833 reed van Medemblik via Onderdijk naar Wervershoof.
Route
Halte | ||
Medemblik, Busstation | ||
Medemblik, Graaf Florislaan | ||
Medemblik, Spooksingel | ||
Medemblik, Oostersingel | ||
Medemblik, Vlietsingel | ||
Medemblik, Camping Zuiderzee | ||
Medemblik, Watergemaal | ||
Onderdijk, Oosterdijk | ||
Onderdijk, Grote Vliet | ||
Onderdijk, Hotel de Ruyter | ||
Onderdijk, R.K. Kerk | ||
Onderdijk, Atelier Perfecto | ||
Wervershoof, Van de Gulik | ||
Wervershoof, S. Koopmanstraat | ||
Wervershoof, V. Koomenweg | ||
Wervershoof, Kaagweg | ||
Wervershoof, Burg. Raatlaan | ||
Wervershoof, Gemeentehuis |
Zie ook
Geschiedenis
Bij aanvang van de nieuwe concessie Noord-Holland Noord op 14 december 2008 werd lijn 44 tussen Hoorn, Wervershoof en Medemblik opgeheven. Vanwege de zeer matige bezetting kwam hier geen alternatief, slechts tijdens de zomermaanden in het weekeinde zou een bus gaan pendelen tussen Wervershoof en Medemblik.