Lijn 104 Renesse Transferium - Spijkenisse Metro Centrum (2004 - 2007)
Voormalige buslijn 104 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Hoekse Waard - Goeree-Overflakkee (2002-2007) |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Den Oudsten B88, VDL Berkhof Ambassador |
Periode | ... t/m 31 december 2007 |
Opvolger(s) | 104 |
Frequenties
| |
Spits | Onbekend |
Dal | Onbekend |
Avond | Onbekend |
Zaterdag | Onbekend |
Zondag | Onbekend |
Lijn 104 reed van het Transferium in Renesse via Port Zélande, Ouddorp, Goedereede en Stellendam naar Hellevoetsluis.
Alleen in de spitsuren werd doorgereden van/naar Spijkenisse Metro Centrum.
Route
Route is mogelijk niet helemaal compleet.
Halte | ||
Renesse, Transferium | ||
Noordwelle, Kuijerdamseweg | ||
Ellemeet, 't Witte Paardje | ||
Ellemeet, Dorp | ||
Ellemeet, Camping Klaverweide | ||
Scharendijke, Camping | ||
Scharendijke, Sluis | ||
Ouddorp, Port Zélande | ||
Ouddorp, Oudelandseweg | ||
Ouddorp, Vuurtoren | ||
Ouddorp, Klepperstee | ||
Ouddorp, Toppershoedje | ||
Ouddorp, Groene Weide | ||
Ouddorp, Hoge Pad | ||
Ouddorp, Hofdijksweg | ||
Ouddorp, Station | ||
Ouddorp, Kerkhoek | ||
Goedereede, Vissersweg | ||
Stellendam, Busstation | ||
Stellendam, Zwembad | ||
Stellendam, Vissershaven | ||
Hellevoetsluis, Provincialeweg/Voorweg | ||
Hellevoetsluis, Provincialeweg/Smitsweg | ||
Hellevoetsluis, Amnesty Internationallaan | ||
Hellevoetsluis, Sportlaan | ||
Hellevoetsluis, Kanaalweg | ||
Hellevoetsluis, J. Blankenstraat | ||
Hellevoetsluis, Winkelcentrum | ||
Hellevoetsluis, Vlotbrug | ||
Hellevoetsluis, Kooistee | ||
Hellevoetsluis, Mandenmaker | ||
Hellevoetsluis, Kickersbloem | ||
Heenvliet, Heenvliet | ||
Geervliet, Geervliet | ||
Spijkenisse, Halfweg 2 | ||
Spijkenisse, Zinksweg | ||
Spijkenisse, Den Oert | ||
Spijkenisse, Metrostation Centrum |
Geschiedenis
In een ver verleden was lijn 104 de verbinding tussen Spijkenisse, Hellevoetsluis, Renesse, Serooskerke, Middelburg en Vlissingen. Steeds werden er stukken ingekort of overgenomen door andere lijnen totdat uiteindelijk het gedeelte Renesse - Hellevoetsluis overbleef, met in de spitsuren naar Spijkenisse.
Toen Arriva de concessie Goeree-Overflakkee won, werd lijn 104 definitief ingekort tot Hellevoetsluis.