Lijn 631 Zierikzee Busstation - Sommelsdijk Campus
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 19 dec 2014 om 23:11
Buslijn 631 | |
Vervoerder(s) | Van Oeveren i.o.v. Connexxion |
Concessie | Zeeland |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro, MAN Lion's City T |
Frequenties
| |
Spits | 5-6x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 631 rijdt van Zierikzee, via Nieuwerkerk, Oosterland, en Bruinisse, naar Middelharnis.
In de ochtend rijden er bussen vanaf Zierikzee, Nieuwerkerk, Oosterland, en Bruinisse non-stop naar Middelharnis. Slechts de laatste ochtendrit rijdt de volledige route. 's Middags rijden alle ritten het gehele traject naar Zierikzee.
Route
Halte | ||
Zierikzee, Gemeentehuis | ||
Zierikzee, Busstation | ||
Ouwerkerk, Vissersweg | ||
Nieuwerkerk, Busstation | ||
Oosterland, Even Buiten | ||
Oosterland, Dorp | ||
Oosterland, Oud Heiligeweg | ||
Bruinisse, Dorp | ||
Middelharnis, Gemeentehuis |
Geschiedenis
Voormalige concessie | Voormalige vervoerder | Periode |
---|---|---|
Noord-Zeeland | Connexxion | Niet bekend |