Lijn 630 Renesse Transferium - Goes Ostrea Lyceum
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 13 dec 2014 om 22:43
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 1 juli 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Buslijn 630 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Zeeland |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | MAN Lion's City T |
Rijdt sinds | 14 december 2014 |
Voorganger(s) | 630 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag (richting Goes) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 630 rijdt van Renesse, via Haamstede, Burgh en Westenschouwen naar Goes.
In de ochtendspits rijdt één rit de gehele route en rijdt één rit van Renesse naar Goes Station. In de middagspits wordt er niet gereden, reizigers reizen dan met lijn 129 en 133.
Route
Halte | ||
↓ | Renesse, Transferium | |
Haamstede, Noordstraat | ||
Haamstede, Kerk | ||
Haamstede, Weststraat | ||
Burgh, Burghseweg | ||
Burgh, J.M. Beijelaan | ||
Burgh, 't Zeepe | ||
Westenschouwen, A. van der Weydeweg | ||
Westenschouwen, Duinrand | ||
Westenschouwen, Dorp | ||
Westenschouwen, De Haaymanweg | ||
Neeltje Jans, Deltapark | ||
Goes, Tiendenschuur | ||
↓ | Goes, Station | |
Goes, Kloetingseweg | ||
Goes, Goese Lyceum | ||
↓ | Goes, Ostrea Lyceum |
Geschiedenis
Op 14 december 2014 is de route in Goes gewijzigd.