Lijn 598 Hardenberg Clara Feyoenaheem - Bruchterveld Dorpshuis
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 6 dec 2014 om 16:45
Buurtbuslijn 598 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Midden Overijssel |
Lijnsoort | Buurtbus |
Vereniging | Bruchterveld |
Materieel | Renault Master |
Rijdt sinds | 5 september 1999 |
Voorganger(s) | 98 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Koopavond | 1x/uur (tot 21.00 uur) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 598 rijdt van Hardenberg via Ebbenbroek naar Bruchterveld.
Route
Halte | ||
Hardenberg, Clara Feyoenaheem | ||
Hardenberg, Meteoorlaan | ||
Hardenberg, Molenplein | ||
Hardenberg, Gemeentehuis | ||
Hardenberg, Parkweg 57 | ||
Hardenberg, Waterinkschool | ||
Hardenberg, Station | ||
Hardenberg, Ziekenhuis | ||
Hardenberg, Wavin | ||
Hardenberg, Handelsstraat | ||
Hardenberg, Nieuwe Haven | ||
Bruchterveld, Broeklanderweg | ||
Ebbenbroek, School | ||
Bruchterveld, Breeslootdijk | ||
Bruchterveld, Dwarsweg | ||
Bruchterveld, Dorpshuis |
Zie ook
Geschiedenis
Op 5 september 1999 was de nieuwe vervoersonderneming Connexxion een feit, ontstaan na een fusie tussen de NZH, Midnet, Oostnet en de ZWN. Deze introductie ging gepaard met veel wijzigingen, zodat er geen dubbele lijnnummers of dubbele routes meer voorkwamen.
Het oude lijnnummer 98 werd op die datum gewijzigd, met een vrijwel gelijkblijvende route en dienstregeling, naar 598.