Lijn 13 's-Hertogenbosch Centraal Station - Rosmalen Markt
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf NIET INGEVULD. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Buslijn 13 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Oost-Brabant |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | VDL Citea |
Rijdt sinds | 14 december 2014 |
Voorganger(s) | 74 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur (tot 21:45) |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 13 rijdt van station 's-Hertogenbosch via het Centrum, Buitenpepers en De Reit naar Rosmalen.
Route
Halte | ||
's-Hertogenbosch, Centraal Station | ||
's-Hertogenbosch, Orthenstraat | ||
's-Hertogenbosch, Burg. Loeffplein | ||
's-Hertogenbosch, Zuid Willemsvaart | ||
's-Hertogenbosch, Kapelaan Koopmansplein | ||
's-Hertogenbosch, Mgr. Diepenstraat | ||
's-Hertogenbosch, Aartshertogenlaan | ||
's-Hertogenbosch, Bruistensingel | ||
↑ | 's-Hertogenbosch, Station Oost | |
's-Hertogenbosch, Buitenpepers | ||
's-Hertogenbosch, Slagen Zuid | ||
's-Hertogenbosch, Haren Zuid | ||
's-Hertogenbosch, De Reit | ||
's-Hertogenbosch, Brabantpoort | ||
Rosmalen, Empelseweg | ||
Rosmalen, Spirealaan | ||
Rosmalen, Groote Wielenlaan | ||
Rosmalen, Laaghemaal | ||
Rosmalen, Zusterbosweg | ||
Rosmalen, Markt |
Geschiedenis
Op 14 december 2014 werd de oude concessie Meierij ingelijfd bij de nieuwe concessie Oost-Brabant. Deze was na de aanbesteding (wederom) gewonnen door Arriva.
De gehele stadsdienst van 's-Hertogenbosch kreeg op die datum nieuwe lijnnummers. De oude lijn 74 werd op die datum vernummerd naar 13. Voorts ging de lijn in de avonduren en op zondag overdag voortaan tweemaal per uur rijden, maar tegelijkertijd vervielen alle ritten na 21:30 's avonds vanwege de matige bezetting.