Lijn 634 Zierikzee Busstation - Dreischor Dorp (2012-2015)
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 27 okt 2014 om 18:27
Buslijn 634 | |
Vervoerder(s) | Van Oeveren i.o.v. Connexxion |
Concessie | Noord-Zeeland |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro |
Rijdt sinds | 9 december 2012 |
Voorganger(s) | 134 |
Frequenties
| |
Spits | 2 ritten (ochtendspits) 1x/uur (middagspits) |
Dal | 1x/uur (vanaf 14.00 uur) |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 634 rijdt van Zierikzee via Schuddebeurs naar Dreischor.
's Ochtends rijdt één rit van Dreischor naar Zierikzee en één rit van Brouwershaven naar Zierikzee. In de vakanties rijdt de eerstgenoemde rit niet en rijdt de tweede pas vanaf Dreischor.
In de middag wordt er in beide richtingen tussen Zierikzee en Dreischor gereden. Deze ritten rijden ook tijdens de vakantieperiodes.
Route
Halte | ||
Zierikzee, Busstation | ||
Zierikzee, Ziekenhuis | ||
Schuddebeurs, Roterijdijk | ||
Dreischor, Dorp | ||
Zonnemaire, Kruisweg | ||
Zonnemaire, Dorp | ||
Brouwershaven, Poortdijkstraat | ||
↑ | Brouwershaven, Zuidwal |