Lijn 8 Leeuwarden, Busstation - Vrijheidswijk
Buslijn 8 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Noord- en Zuidwest-Friesland en Schiermonnikoog |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Irisbus Citelis CNG |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur (ochtendspits) 2x/uur (middagspits) |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1-2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 8 rijdt van station Leeuwarden via Heechterp naar de Vrijheidswijk.
In de ochtendspits wordt vier keer per uur gereden. Zondagavond laat wordt twee keer per uur gereden.
Route
Halte | ||
Leeuwarden, Busstation | ||
Leeuwarden, Beursplein | ||
Leeuwarden, Blokhuisplein | ||
Leeuwarden, Oosterkade | ||
Leeuwarden, Nieuwe Hoek | ||
Leeuwarden, De Bleek | ||
Leeuwarden, Azaleastraat | ||
Leeuwarden, Pioenstraat | ||
Leeuwarden, Eebrug | ||
Leeuwarden, Jan Evenhuisstraat | ||
Leeuwarden, Gebroeders Wierdastraat | ||
Leeuwarden, MFC Het Mozaiek | ||
Leeuwarden, Canadezenlaan | ||
Leeuwarden, Robinsonstraat | ||
Leeuwarden, Dragoonsplein |