Lijn 635 Ooltgensplaat Weespad - Middelharnis Gemeentehuis (2008-2021)
Buslijn 635 | |
Vervoerder(s) | TCR i.o.v. Arriva |
Concessie | Hoekse Waard - Goeree-Overflakkee |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag (ri. Middelharnis) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1x/woensdag (ri. Ooltgensplaat) |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 635 rijdt van Ooltgensplaat via Den Bommel naar Middelharnis.
In de ochtendspits rijdt één rit naar Middelharnis.
Op woensdagmiddag rijdt ook één rit naar Ooltgensplaat.
Route
Halte | ||
Ooltgensplaat, Weespad | ||
Ooltgensplaat, Esdoornstraat | ||
Ooltgensplaat, Lindenlaan | ||
Ooltgensplaat, Langeweg | ||
Achthuizen, N59 Schaapsweg | ||
Den Bommel, Bommelstee | ||
Den Bommel, Boven Oostdijk | ||
Den Bommel, Molen | ||
Den Bommel, Molendijk/Zuidzijde | ||
Middelharnis, Doetinchemsestraat | ||
Middelharnis, Gemeentehuis |
Geschiedenis
Vermoedelijk per 31 augustus 2014 ging op woensdagmiddag ook een rit naar Ooltgensplaat rijden.