Lijn 45.5 Arendonk St. Clara - Oosthoven Kerk
Voormalige buslijn 45.5 | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Antwerpen |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | 1x/woensdag |
Dal (vakantie) | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 45.5 reed van Arendonk via Ravels, Weelde, Poppel en Weelde naar Oosthoven.
De heenritten reden van Weelde naar Arendonk en de terugritten reden van Arendonk naar Oosthoven.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Arendonk, St. Clara | ||
Ravels, Staatsbossen | ||
Ravels, Kerk | ||
Weelde, Stenenbrug | ||
Weelde, St. Jankerk | ||
Poppel, Dorp | ||
Weelde, Singel | ||
↑ | Weelde, Bosvenstraat | |
↓ | Oosthoven, Kerk |