Lijn 141 Hoorn Station NS - Medemblik Busstation
Voormalige buslijn 141 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 29 mei 1999 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/2 uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1-2x/dag |
Zondag | reed niet |
Lijn 141 reed van Hoorn via Wognum, Nibbixwoud, Midwoud, Oostwoud en Twisk naar Medemblik.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Hoorn, Station | ||
Hoorn, Streekziekenhuis | ||
Hoorn, Blokmergouw | ||
Hoorn, Wogmergouw | ||
Hoorn, Sporthal Risdam | ||
Wognum, Viaduct | ||
Nibbixwoud, R.K. Kerk | ||
Midwoud, Gankert/Oosterstraat | ||
Oostwoud, O.L. School | ||
Twisk, Zuiderweg/Dorpsweg | ||
Medemblik, Busstation |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
In de dienstregeling 1990/1991 werd op maandag t/m vrijdag overdag 1x per 2 uur gereden. Op zaterdagochtend werd 2x naar Medemblik gereden en 1x naar Hoorn, op zaterdagmiddag gold dit in omgekeerde richting.
In de dienstregeling 1991/1992 was dit inmiddels gewijzigd. Op maandag t/m vrijdag werd slechts in het dal 1x per 2 uur gereden, op zaterdag was de lijnvoering ongewijzigd.
Op 30 mei 1999 ging de exploitatie over naar Connexxion, het lijnnummer werd toen gewijzigd naar 40.