Lijn 104 Amsterdam Centraal Station - Hoorn Risdam
Voormalige buslijn 104 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 1 juni 1975 t/m ... |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Avond | 1-2x/uur |
Zaterdag | 1-2x/uur |
Zondag | 1-2x/uur |
Lijn 104 reed van Amsterdam via Schouw, Broek in Waterland, Monnickendam, Edam, Oosthuizen en Scharwoude naar Hoorn.
Tussen station Hoorn en Risdam werd altijd 2x/uur gereden.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Amsterdam, Centraal Station | ||
Amsterdam, Meeuwenlaan | ||
Amsterdam, Winkelcentrum | ||
Schouw, Splitsing | ||
Broek in Waterland, Kruisweg | ||
Broek in Waterland, Dorp | ||
Katwoude, Lagedijk | ||
Katwoude, De Zedde | ||
Edam, Busstation | ||
Edam, Technische School | ||
Zeevang, De Klem | ||
Oosthuizen, Verkavelingsweg | ||
Oosthuizen, Wachthuisje/Café Kaan | ||
Beets, Beets/Schardam | ||
Oudendijk, Oudendijk | ||
Scharwoude, Rijksweg | ||
Hoorn, Westerdijk | ||
Hoorn, Gemaal Westerkogge | ||
Hoorn, Station | ||
Hoorn, Risdam |
Geschiedenis
Op 1 juni 1975 werd de lijn in Hoorn verlengd naar de nieuwbouwwijk Risdam, op dit traject in Hoorn zou de bus altijd 2x/uur gaan rijden.
Op 28 mei 1978 werd het lokaal vervoersverbod in Amsterdam opgeheven. Daarnaast verviel de route via het dorp en Busstation van Monnickendam.
Voormalige routes
Voormalige route via Monnickendam
Halte | ||
Broek in Waterland, Dorp | ||
Monnickendam, Busstation | ||
Katwoude, Lagedijk |