Lijn 21 Almelo, Centraal Station - Windmolenbroek
Buslijn 21 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Twente |
Lijnsoort | Stadsbus |
Formule | Twents |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 21 rijdt vanaf station Almelo een grote lusroute via het Centrumplein, De Riet en Windmolenbroek.
De route in de tegengestelde richting wordt gereden door lijn 22.
Route
Halte | ||
Almelo, Centraal | ||
Almelo, Centrumplein | ||
Almelo, De Wingerd | ||
Almelo, De Koppel | ||
Almelo, Sporthal Rembrandtlaan | ||
Almelo, Fr. van Eedenstraat | ||
Almelo, Stadion | ||
Almelo, Woonboulevard | ||
Almelo, Zieknhuisgroep Twente | ||
Almelo, Nieuw Witvoet | ||
Almelo, De Taling | ||
Almelo, De Specht | ||
Almelo, De Patrijs | ||
Almelo, De Putter | ||
Almelo, De Mees | ||
Almelo, De Kolibrie | ||
Almelo, De Hop | ||
Almelo, Winkelcentrum Windmolenbroek | ||
Almelo, De Boerenzwaluw | ||
Almelo, De Ara |
Keringen
- Lijn 21 keert op Almelo Centraal altijd op lijn 23.
Geschiedenis
In de dienstregeling 2008 werd nog de gehele week door 2x/uur gereden.